[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

مدیرکل امور عشایر فارس: تحقق شعار سال منوط به بهره‌گیری از توان داخلی است، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل امور عشایر فارس با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری، تحقق این شعار را منوط به بهره گیری از ظرفیت و توان داخلی دانست. مهندس بهرامی ‌که در نخستین جلسه فصلی رؤسای ادارات امور عشایر شهرستان‌ها و مجموعه تشکل‌های عشایری استان فارس سخن می‌گفت، افزود: در شرایط حساس کنونی جامعه عشایر به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد که همان خوداتکایی است، کمترین مشکلات را داشته است. وی زندگی عشایری را نماد عینی اقتصاد مقاومتی و کمک به این جامعه را کمک به رونق تولید خواند و از همکاران خواست تا در سال جاری با تعامل و تلاش بیشتر در ارائه خدمات مطلوب به این جامعه مولد و پویا، بیش از گذشته فعال باشیم. این مقام مسئول با بیان قانع و کم توقع بودن و زندگی ساده عشایر از همکاران خواست در چارچوب قانون در جهت حل مسائل و مطالبات عشایر بکوشیم.
معاون توسعه و امور زیربنایی اداره کل امور عشایر فارس، برخورداری عشایر از مالیات بر ارزش افزوده را نقطه عطفی در افزایش شاخص‌های توسعه ای این جامعه مولد خواند و با توجه به نقد و سهل الوصول بودن آن خاطرنشان کرد در فعالیت‌های عمرانی به نحو صحیح مورد استفاده قرار گیرد. 
دکتر حیاتی با اشاره به این که طرح پلاک‌کوبی و شناسنامه‌دار نمودن دام‌های عشایر در سال جاری انجام خواهد شد، بر لزوم آمادگی تشکل‌ها در انجام این طرح تأکید کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی