[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

‌کارگاه آموزشی اصول پایه سوارکاری در جنوب استان فارس برگزارشد، روزنامه شیراز نوین

کارگاه آموزشی اصول پایه سوارکاری با مدرسی ‌هاشم ذنوبی، مربی لول یک بین‌المللی و رئیس کمیته پرش با اسب استان فارس در سالن همایش شهر وراوی شهرستان مهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از هیئت سوارکاری استان، این کارگاه دو روزه با هدف آماده‌سازی افراد علاقه‌مند به فراگیری اصول و مبانی پایه سوارکاری با حضور ۳۴نفر از شهرستان‌های لامرد، مهر، گراش، جهرم، داراب از استان فارس و شهرستان‌های عسلویه و پارسیان و بوشهر از استان بوشهر برگزار گردید.
صادق انصاری، رئیس هیئت سوارکاری شهرستان لامرد و حسین علیزاده، رئیس هیئت سوارکاری شهرستان مهر، دو نفر از رؤسای جدید هیئت سوارکاری شهرستان‌های جنوبی استان هستند که کمر همت برای توسعه اصولی و استاندارد ورزش سوارکاری بسته‌اند. در مدت زمان اندک فعالیت این دو نیروی جوان و تحصیل کرده، ضمن هماهنگی و ارتباط مستمر با هیئت سوارکاری استان فارس در بحث ارائه آموزش‌های نوین و پایه سوارکاری، اقدامات بسیار خوبی را در دستور کار قرار داده اند.
بنابه گفته ‌هاشم ذنوبی، مدرس این دوره، توانایی‌های بسیار خوب و استعدادهای نهفته‌ای در شهرستان‌های جنوبی استان فارس قرار دارد که با برنامه‌ریزی مناسب و ارائه آموزش‌های نوین، در آینده نزدیک شاهد شکوفایی رشته پرش و تربیت سوارکاران آینده‌دار در این شهرستان‌ها خواهیم بود.
شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی به دوره کارگاه‌های پنج‌گانه پیش‌نیاز مربیگری درجه ۳ سوارکاری راه خواهند یافت.
گفتنی است کلاس‌های عملی این دوره در باشگاه سوارکاری امید زمان شهرستان لامرد برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی