[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: امیدوارم ویلموتس نگاه ویژه‌ای به فوتبال پایه داشته باشد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: امیدوارم ویلموتس برنامه‌های خوبی برای پیشرفت فوتبال ایران داشته باشد و تمرکزش فقط بر تیم‌های بزرگسالان نباشد و به تیم‌های پایه نگاه ویژه‌ای داشته باشد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، سید محمد ناظم‌الشریعه درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال و شرایط اردوهای این تیم گفت: طبق هماهنگی‌ها قرار است در اواخر ماه مبارک رمضان جلسه‌ای با کمیته فوتسال داشته باشیم. البته ما در ابتدای سال ۹۸ برنامه کامل تیم ملی را تحویل این کمیته دادیم و در این جلسه فقط برنامه ۳ماه آینده تیم ملی را با توجه به شروع لیگ برتر قرار است با این کمیته هماهنگ کنیم تا تداخلی در امر برگزاری لیگ و حضور بازیکنان تیم ملی به وجود نیاید.
وی همچنین در رابطه با اولین اردوی تیم ملی فوتسال گفت: قرار است اولین اردوی تیم ملی در سال ۹۸ از ۱۸خرداد تا ۲۲خرداد در کمپ تیم‌های ملی برگزار شود و طبق تقویم فیفا دی، قرار است در شهریور در تورنمنت آستاراخان قزاقستان شرکت کنیم و حضور در این تورنمنت می‌تواند برای تیم ملی بسیار مفید باشد.البته کادر فنی در حال حاضر بیشتر به دنبال این هستند که تیم ملی بیشتر با تیم‌های بزرگ دنیا مثل آرژانتین و پرتغال بازی کند و کمیته فوتسال در حال رایزنی با این کشورها است.
سرمربی تیم ملی فوتسال همچنین در مورد برگزاری لیگ برتر سال گذشته گفت: در همین ابتدا بگویم نباید از زحمات کمیته فوتسال و سازمان لیگ در امر برگزاری لیگ برتر غافل شد. آنها نهایت تلاش و زحمت خود را کشیدند تا ما لیگی پویا و شاداب داشته باشیم؛ اما به گفته بعضی از کارشناسان، لیگ برتر۹۷ لیگ خوب و پویایی نبود، به این دلیل که در همان ابتدای شروع لیگ همه باشگاه‌ها از قبل این پیش‌بینی را داشتند که یا مس سونگون یا گیتی‌پسند قهرمان می‌شوند و این موضوع عللی شده بود که باشگاه‌ها  انگیزه کافی برای قهرمانی در لیگ نداشته باشند.
ناظم‌الشریعه همچنین در مورد مارک ویلموتس، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال گفت: ویلموتس سوابق خوبی در تیم ملی بلژیک داشته است و با انتخاب وی تا حدودی خیال مردم از سرمربی برای تیم ملی راحت شد. امیدوارم که وی برنامه‌های خوبی برای پیشرفت فوتبال ایران داشته باشد و تمرکزش فقط بر روی تیم‌های بزرگسالان نباشد و به تیم‌های پایه نگاه ویژه‌ای داشته باشد.
وی همچنین در رابطه با برگزاری جام حذفی گفت: برگزاری جام حذفی خیلی خوب است؛ اما باید در همان ابتدا اهداف برگزاری این جام مشخص شود که اگر تیمی‌ قهرمان شد چه می‌شود. کمیته فوتسال و سازمان لیگ باید مثل فوتبال برای حضور تیم‌های مطرح کشور انگیزه فراهم کنند که باشگاه‌های لیگ برتری مشتاق حضور در جام حذفی باشند در حال حاضر تا آنجا که اطلاع دارم، جام حذفی با ۶تیم برگزار شده، آن هم با تیم‌های استانی و لیگی ۲ و ۳ این موضوع نمی‌تواند برای فوتسال ما خوب باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی