[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

شیراز برای اولین بار در ایران مدرسه والیبال راه‌اندازی می‌کند، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت والیبال شهرستان شیراز گفت: برای اولین بار در ایران و با تلاش این هیئت، مدارس والیبال در شیراز راه‌اندازی می‌شود.
نعمت‌الله گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس گفت: با توجه به جهانی شدن والیبال ایران و اقبال عمومی‌ مردم به این رشته، در هر دو بخش آقایان و بانوان، بدنبال از بین بردن تهدید‌ها و تقویت فرصت‌ها در زمینه والیبال هستیم.
وی ادامه داد: با تلاش کمیته‌های مختلف هیئت والیبال شهرستان شیراز که در هر دو بخش آقایان و بانوان فعال هستند، آیین‌نامه مدارس والیبال را تدوین کرده‌ایم و در کارگروه‌های مختلف بررسی شده است.
او با بیان اینکه این اتفاق نشأت گرفته از والیبال کشورهایی مثل برزیل و ایتالیاست و در ایران بی‌نظیر است، گفت: در این خصوص مسئول کمیته مدارس والیبال شیراز را انتخاب کرده‌ایم و طرح در اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز با حضور سید جواد کشاورز، معاونت توسعه امور ورزش بازخوانی شده و در حال تکمیل است.
گودرزی از وجود ظرفیت‌های بزرگ والیبال در شیراز خبر داد و افزود: شیراز در بخش پایه  و بزرگسال آقایان و بانوان در تیم‌های ملی نماینده دارد. با راه‌اندازی مدارس والیبال بستر امن و علمی ‌برای رشد افراد بااستعداد این رشته به وجود خواهد آمد و این تعداد افزایش خواهد یافت. امیدواریم این طرح در جذب حامیان مالی در هر دو بخش تیم‌داری و اسپانسری به والیبال شیراز کمک کند.
وی از برگزاری مسابقات والیبال دسته‌های آزاد شیراز در قالب جام رمضان خبر داد و گفت: این مسابقات از ابتدای جام رمضان با حضور 18تیم آغاز شده است و در دور سوم گروهی ادامه دارد.
رئیس هیئت والیبال شهرستان شیراز گفت: امین رضوی در تیم ملی بزرگسالان جزو سه لیبروی دعوت شده از سوی کولاکوویچ است. رضا محمودآبادی در اردوهای تیم ملی نوجوانان برای حضور در مسابقات جهانی حضور دارد و الهام فلاح و نگار کیانی در اردوهای تیم ملی والیبال بزرگسالان بانوان شرکت کرده‌اند. علی زارع نیز در تیم ملی جوانان حضور دارد.
وی از تشکیل اردوهای تیم‌های منتخب نوجوانان و جوانان در هر دو بخش آقایان و بانوان خبر داد و خاطرنشان کرد: والیبال یکی از هیئت‌هایی است که با تلاش خانواده والیبال شهرستان شیراز و براساس ارزیابی عملکرد هیئت‌‌‌ها عملکرد خوبی را داشته و به دنبال ارتقای این وضعیت هستیم.
گودرزی همچنین از انتصاب مهرداد  ال‌خورشید و‌ هادی مرادی به عنوان مسئولان کمیته‌های مدارس والیبال و والیبال ساحلی شیراز خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی