[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

سرپرست جدید هیئت ژیمناستیک فارس: دستگاه‌های مختلف اجرایی باید نگاه مهربان‌تری به ورزش داشته باشند، روزنامه شیراز نوین

سید کمال پاک‌فطرت، سرپرست جدید هیئت ژیمناستیک فارس برای رسیدن به موفقیت و ارتقای ژیمناستیک فارس خواستار اتحاد، همدلی و صمیمیت شد. مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس اظهار داشت: در شورای چهارم با وجود اختلاف نظر با برخی اعضا، تلاش کردم مبلغ 300میلیون تومان از طرف شورا به ورزش استان کمک شود که با این مبلغ اندک، نتیجه خوبی حاصل شد؛ ولی متأسفانه ازطرف شهرداری و همچنین اعضای جدید شورای شهر شیراز هیچ کمک مالی به ورزش صورت نمی‌گیرد که این موضوع جای گلایه و نگرانی دارد.
وی کمک دو و نیم میلیارد تومانی شهرداری گرگان به تیم بسکتبال این شهر را مثال زد و در ادامه گفت: بیش از 50تیم در لیگ‌های مختلف ورزشی کشور توسط شهرداری‌ها اداره می‌شوند که متأسفانه کلان‌شهر شیراز از این موضوع هیچ استفاده مطلوب و شایسته ای نمی برد.
سیدکمال پاک‌فطرت با بیان اینکه دستگاه‌های مسئول و درآمدزا باید نگاه مهربان‌تری به ورزش فارس داشته باشند، در تشریح برنامه‌های خود گفت: هر ورزشکاری می‌تواند درب یک زندان را ببندد و آسیب‌های اجتماعی را در جامعه کاهش دهد. تا زمانی که این مسئولیت را به عهده دارم، بیشترین نگاهم به سوی جوانان است و توجه بیشتری به شهرستان‌ها خواهیم داشت؛ زیرا مدیون جامعه ورزش هستم و در کنار همه زحمت‌کشان ژیمناستیک، امیدوارم این ظرفیت باارزش را به همکاری و مشورت به منصه ظهور برسانیم. گفتنی است در سوابق سید کمال پاک‌فطرت، سرپرست جدید هیئت ژیمناستیک استان فارس که خود یکی از خبرنگاران اصحاب رسانه است، عناوینی همچون ریاست هیئت بولینگ و بیلیارد استان، نایب‌رئیس هیئت فوتبال استان، مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی و ورزشی برق شیراز و عضو شورای اسلامی شهر شیراز در دوره قبل دیده می‌شود و هم‌اکنون مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی