[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۶
  • دوره جدید

برومندی: آمریکایی‌ها می‌دانند که توان و تحمل جنگ با ایران را ندارند، روزنامه شیراز نوین

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد که آمریکایی‌ها می‌دانند به هیچ وجه توان و تحمل جنگ با ایران را ندارند؛ لذا بیشتر به دنبال اعمال فشار و ایجاد فضای روانی در کشور هستند.
محمدمهدی برومندی در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به هشدار اخیر آمریکا به کشتیرانی‌های فعال در آب‌های خاورمیانه درباره تهدید ایران گفت: حضور آمریکایی‌ها در منطقه بیشتر یک جریان و فضاسازی برای ایران‌هراسی است. بخشی از کارشناسان آمریکایی که به دنبال ترسیم فضای شبه جنگ در منطقه مقابل ایران هستند، افزایش فشار و ایجاد فضای روانی را در دستور کار قرار داده‌اند تا با فشارهای اقتصادی ایران رابه میز مذاکره بکشانند.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آمریکایی‌ها می‌دانند که به هیچ وجه توان و تحمل جنگ با جمهوری اسلامی‌ایران را ندارند، به همین دلیل شرایطی را دنبال می‌کنند که بیشتر جنبه تبلیغاتی و ایجاد فشار بر ایران دارد تا در داخل فضایی را ایجاد کنند که حاکمیت وادار به مذاکره شود. این سیاست در گذشته در دستور کار آمریکا بوده و چیز جدیدی نیست.
برومندی در پایان گفت: ما ضمن این که از جنگ بیزار هستیم و آغاز کننده آن نبوده و نیستیم؛ اما اگر جمهوری اسلامی ‌ایران کوچک‌ترین تهدیدی شود یا کوچک‌ترین اقدامی ‌نسبت به ما صورت گیرد، حتماً پاسخ ایران پشیمان کننده خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی