[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

مدیرمسئول روزنامه خبر جنوب: گسترش فضای مجازی بر بازار کاغذ اثرگذار بوده است، روزنامه شیراز نوین

مدیرمسئول روزنامه خبر جنوب، گسترش فضای مجازی و دنبال کردن اخبار و اطلاعات کشور توسط مردم در این فضا را یکی از علل کاهش کاغذ و عدم تمایل برای وارد کردن آن در شرایط فعلی اقتصادی عنوان کرد.
حسین واحدی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، با اشاره به چرایی دلایل کمبود و کاهش کاغذ در بازار، افزود: امروز وارادت کاغذ آزاد شده و همه می‌توانند به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌درخواست دهند و در صورت تأیید این وزارتخانه و وزارت صمت نسبت به وارد کردن کاغذ اقدام کنند. مدیرمسئول روزنامه خبر جنوب با تأکید بر لزوم تلاش جدی مطبوعات برای نشان دادن قابلیت‌ها و اثرگذاری خود در مواجه با شبکه‌های اجتماعی، عنوان کرد: امروز زمان خبردهی گذشته و باید به سمت گزارش‌های تحلیلی پیش رفت.
واحدی‌پور با بیان اینکه هر کسی پول داشته باشد می‌تواند توزیع کننده و مصرف کننده کاغذ باشد، ادامه داد: باید سراغ شرکت‌های بزرگ و معتبر وارد کننده کاغذ برویم، چرا که مطبوعات هم تا یک میزان خاصی می‌توانند درخواست کاغذ بدهند؛ اما تا چه مقدار و تا چه زمانی می‌توانند این کار را ادامه دهند یک سوال است.
وی با تأکید بر اینکه باید به بررسی و آسیب‌شناسی جایگاه رسانه مکتوب پرداخت، گفت: باید توجهی 100درصدی نسبت به مطبوعات شکل بگیرد. رویکرد فعلی مطبوعات بر اقتصاد آنها بی‌تأثیر نبوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی