[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

روح تازه در کالبد نماینده فوتبال بانوان فارس، روزنامه شیراز نوین

فصل جاری لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در حالی آغاز شد که استان فارس با وجود داشتن یک سهمیه، حضورش تا دقایق پایانی در هاله‌ای از ابهام بود که علت آن را مشکلات مالی و نبود اسپانسر عنوان کردند. به گزارش شیرازه، تیم استان فارس با عنوان خلیج فارس به دلیل مشکلات ادامه‌دار مالی نتوانسته بود بازیکنان مطرح و باتجربه‌ای را جذب کند، با تکیه بر بازیکنان جوان، کم‌تجربه و عموماً بومی‌ خود راهی مسابقات شد و در نیم فصل اول رقابت‌ها در یازده مسابقه خود، هیچ بردی را تجربه نکرد تا اوضاع تیم بسیار بحرانی قلمداد شود.
بحران اقتصادی این تیم در نیم فصل دوم حتی با شدت بیشتر ادامه یافت، تا جایی که تیم فوتبال بانوان خلیج فارس در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور از روبرویی با تیم فوتبال شهرداری بم، تیم صدرنشین لیگ به دلیل مشکلات مالی انصراف دهد.
در راستای کاهش مشکلات و دغدغه‌های تیم فوتبال بانوان فارس، به ویژه در مسائل اقتصادی، رایزنی‌هایی با باشگاه زاگرس شیراز صورت گرفت که طی این تفاهم، زین پس تیم فوتبال بانوان فارس با عنوان زاگرس شیراز در مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور به ادامه رقابت خود با حریفان خواهد پرداخت.
پس از این تغییرات، تیم بانوان زاگرس شیراز دو شب پیش در ساعت 20:30 در بوشهر به مصاف تیم پارس جنوبی، تیم نهم جدول رقابت‌ها رفت که موفق شد با تک‌گل غزال محمدی در دقیقه 65 از سد این تیم بگذرد و اولین پیروزی و سه امیتاز شیرین را برای بانوان استان فارس در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به ارمغان بیاورد.
بدین ترتیب تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز که تا پیش از این مسابقه با سه تساوی و کسب تنها سه امتیاز در قعر جدول رقابت‌ها بود، توانست 6 امتیازی شده و با دو پله صعود به رده دهم جدول رقابت‌ها برسد.
شایان ذکر است که به گفته پاکدل، سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز، غزال محمدی با وجود مصدومیت خود را به این مسابقه رساند و با عملکرد ضعیف داور، دو پنالتی برای این تیم گرفته نشد تا شکست میزبان سنگین نشود.
تغییر نام و اضافه شدن اسپانسر جدید به تیم فوتبال بانوان فارس به نظر مثمرثمر بوده و در گام اول توانسته شکی خوبی را به تیم وارد نماید.
در ادامه انتظار می‌رود که با وجود اسپانسر جدید، بازیکنان و مجموعه تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز دغدغه‌ای جز فوتبال نداشته باشند و با وجود گذشت 16 هفته از مسابقات و کسب تجربه، مابقی امتیازهای موجود تا پایان رقابت‌ها را تا جای ممکن به دست آورده تا خیال آن‌ها و مردم استان فارس از عدم سقوط به لیگ پایین‌تر راحت شود.
به گزارش شیرازه، لیگ برتر فوتبال بانوان کشور فصل 97-98 با حضور 12 تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود که تا هفته شانزدهم تیم‌های شهرداری بم، شهرداری سیرجان و سپاهان اصفهان به ترتیب رده‌های اول تا سوم این رقابت‌ها قرار دارند و تیم بانوان زاگرس شیراز نیز با 6 امتیاز در رده دهم این جدول جای گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی