[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۸
  • دوره جدید

اولین نشست سال ۹۸ سبک شیتوریو کاراته دو ایران در استان فارس برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

اولین نشست این سبک در سال ۹۸، پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با حضور رئیس، دبیر، نایب‌رئیس بانوان، اعضای هیئت رئیسه، نمایندگان شهرستان‌ها و مربیان سبک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌هیئت کاراته استان فارس به نقل از روابط عمومی ‌سبک شیتوریو کاراته دو ایران در استان فارس، رئیس این سبک در فارس در این نشست ضمن تأکید بر اعتقاد این سبک به شفاف‌سازی و تلاش برای توسعه ورزش کاراته گفت: یکی از رسالت‌های ما به عنوان مربیان ورزش کاراته، معرفی این ورزش به خانواده‌هاست.
محمدجواد شلتوک‌کار با استقبال از نظرات و پیشنهادات مطرح شده توسط اعضای هیئت رئیسه سبک، اعتقاد به خرد جمعی و عمل به به این اعتقاد را یکی از ویژگی‌های سبک شیتوریو ایران دانست و افزود: علی‌رغم المپیکی شدن کاراته و شناخته شدن بیش از پیش این ورزش در جامعه، متأسفانه ذهنیت برخی خانواده‌ها از این ورزش این است که کاراته یک ورزش خشن است.
گفتنی است در ابتدای این نشست دبیر سبک در استان، با اشاره به هدف از برگزاری این نشست، تدوین و نهایی کردن تقویم ورزشی سبک در سال جاری را اعلام کرد.
احمدرضا بلاغی ضمن اشاره به اجرای برنامه‌هایی نظیر مسابقات استانی و استاژ‌ها و کارگاه‌های آموزشی، به پتانسیل فارس جهت میزبانی تمامی‌ برنامه‌های کشوری سبک اشاره کرد و افزود: هیئت رئیسه سبک در استان آمادگی خود را  برای میزبانی مسابقات کشوری سبک در سال جاری و با هماهنگی با هیئت کاراته استان اعلام کرده است.
در ادامه، اعضای سبک  محمدجواد کشاورز عضو هیئت رئیسه سبک، فاطمه دسترنج نایب‌رئیس بانوان سبک، طاهره اوجی نماینده سبک شیتوریو ایران در شیراز با توجه به مسئولیت‌های خود، به بیان نقاط قوت و ضعف سبک پرداختند و راهکارهای خود را در راستای پیشرفت هرچه بیشتر سبک بیان کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی