[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

یک منزل مسکونی در بلوار پاسداران آتش گرفت، روزنامه شیراز نوین

یک منزل مسکونی واقع در بلوار پاسداران دچار آتش سوزی شد.
به گزارش سرویس خبری سازمان آتش‌نشانی، وقوع این حادثه ساعت 18:32 توسط همسایگان به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز، بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه‌های 5 و 2 به سمت بلوار پاسداران حرکت کردند.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در این‌باره گفت: به هنگام رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه، مشاهده شد منزل مسکونی بنا به دلایل نامعلوم کاملاً شعله‌ور شده و دود و شعله زیادی از آن به بیرون زبانه می‌کشید و در حال گسترش و سرایت به قسمت‌های دیگر منزل بود.
وی افزود: آتش‌نشانان به سرعت ایمن‌سازی‌های لازم را به وسیله قطع جریان برق و گاز انجام دادند و شعله‌های سرکش آتش را مهار و خاموش کردند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اعلام این که علت بروز این آتش‌سوزی از سوی کارشناسان در حال بررسی است، در ادامه ابراز داشت: آتش‌نشانان با تلاش فراوان موفق شدند این آتش‌سوزی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن مهار کرده و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کنند.
لازم به ذکر است با توجه به ایام ماه مبارک رمضان و روزه‌دار بودن آتش‌نشانان، تلاش آنان برای مهار سریع آتش‌سوزی، مورد تشویق همسایگان و مردم حاضر در محل قرار گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی