[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: امنیت کشور زبانزد عام و خاص است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: سربازان جمهوری اسلامی ایران امنیتی را در کشور ایجاد کرده‌اند که زبانزد عام و خاص است.  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی در جلسه پرسش و پاسخ با جمعی از کارکنان وظیفه فرماندهی انتظامی استان فارس، افزود: با وجود دسیسه‌های دشمنان و ایجاد ناامنی در منطقه، ایران در همه ابعاد امن ترین کشور منطقه است.
وی با اشاره به تفاوت‌های سرباز جمهوری اسلامی ایران با سایر سربازان دنیا، گفت: داشتن اعتقادات محکم و ولایت‌پذیری از ویژگی‌های مهمی است که سربازان جمهوری اسلامی ایران را از سایر سربازها متمایز کرده است.
فرمانده انتظامی فارس تصریح کرد: اگر امروز مردم ما در سایه امنیت زندگی می‌کنند، مرهون تلاش متولیان ایجاد امنیت به ویژه سربازان است که در راستای آسایش و آرامش مردم خدمت می‌کنند. سردار گودرزی، از سربازان جمهوری اسلامی ایران به عنوان نجیب‌ترین سربازان دنیا یاد کرد و گفت: خدمت کردن به مردم در طول دوران مقدس سربازی که بدون توقع و مزد و پاداش در بهترین دوران زندگی انجام می‌شود، عین عبادت است. فرمانده انتظامی استان فارس به در پیش بودن 3خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، اشاره کرد و گفت: رزمندگان اسلام در آن زمان با ازخودگذشتگی و طی چندین عملیات همانند شیر بر لشکر قادسیه عراق غریدند و رمز شکست‌ناپذیری آنان ایمان بود. وی سربازان را به رعایت نظم، ادب، اخلاق حسنه و رفتار نرم با مردم سفارش کرد و از آنان به دلیل تلاش در راستای ایجاد نظم و امنیت در جامعه تقدیر و تشکر کرد. شایان ذکر است در پایان این مراسم، سربازان مشکلات، درخواست‌ها و سوالات خود را مطرح و توسط سردار گودرزی دستورات لازم جهت رسیدگی به آنها صادر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی