[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

گودرزی: شرایط پارس جنوبی مرا یاد فجرسپاسی و برق شیراز می‌اندازد، روزنامه شیراز نوین

بازیکن چند پسته پارس جنوبی جم در فصلی که گذشت می‌گوید عدم حمایت‌ها این تیم را به سرنوشت فجرسپاسی و برق شیراز دچار می‌کند. به گزارش ورزش‌سه، تیم پارس جنوبی جم در لیگ هجدهم مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت. آنها در نیم فصل اول یکی از بهترین تیم‌های لیگ بودند اما در ادامه فصل با رسیدن مشکلات مالی شرایط متفاوتی را تجربه کردند.
شهرام گودرزی، بازیکن سرعتی و تکنیکی پارس جنوبی یکی از نفراتی بود که در طول فصل گذشته عملکرد خوبی در ترکیب تیمش داشت. او که در پست‌های متعددی برای پارس به میدان رفت، توانست انتظارات را برآورده کند. گودرزی درباره فصلی که گذشت به خبرنگار ما گفت: ما در لیگ هجدهم مشکلات زیادی داشتیم. بی‌پولی واقعاً به ما ضربه زد. در نیم‌فصل اول ثابت کردیم که چقدر قدرتمند هستیم؛ اما مشکلات مالی انگیزه و روحیه بازیکنان را از بین برد و شرایط را سخت کرد. با این وجود، همه‌مان با تمام قوا در مسابقات حاضر شدیم، ولی به هر حال مشکلات تأثیرخودش را گذاشت و نتوانستیم رتبه ششمی ‌که در پایان نیم‌فصل اول داشتیم را از دست بدهیم.
وی ادامه داد: متأسفانه پارس جنوبی شرایط سختی را تجربه می‌کند. این تیم تمام دلخوشی مردم جم است؛ اما حمایتی که باید نمی‌شود. این فصل هم تمام شد اما با ادامه این روند من شک ندارم پارس جنوبی سال آینده به لیگ یک سقوط می‌کند. امسال که شرایط پارس را از نزدیک می‌دیدم یاد برق شیراز و فجرسپاسی افتادم. من در هردوی این تیم‌ها حضور داشتم و دقیقاً روندی که پارس طی می‌کند مثل آنها است. الان طوری شده که مردم شیراز به جم سفر می‌کنند و پارس را تشویق می‌کنند و فکر می‌کنم با ادامه شرایط کنونی، مردم جم نیز برای تماشای مسابقات لیگ برتر باید به شهرهای دیگر بروند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی