[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۸
  • دوره جدید

مدیرعامل اتاق بازرگانی آلمان-ایران: ایران شروع کننده جنگ با آمریکا نیست، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل اتاق بازرگانی آلمان-ایران با بیان اینکه مردم ایران مثل همیشه زندگی عادی خود را دارند، اظهار داشت: من به صراحت بر این باورم که نه مردم و نه دولت ایران شروع کننده جنگ نخواهند بود.
به گزارش خبرگزاری مهر، «داگمار فون بن اشتاین» مدیرعامل اتاق بازرگانی ایران-آلمان در گفتگو با رادیو آلمان در خصوص احتمال و شرایط اقدام نظامی علیه ایران خاطرنشان کرد: موقعیت ایران عادی و نرمال است. مردم ایران کاملاً عادی بر سر کارهای خود حاضر شده و زندگی عادی خود را دارند.
وی در ادامه افزود: در عین حال بحث و گفتگو درباره شرایط موجود در میان مردم وجود دارد و این کاملاً طبیعی است. جنگ برای ایران یادآور جنگ ایران-عراق است، جنگی که یادآور روزهای ناخوشایند برای ایران بوده و صدماتی را به جامعه وارد کرده است؛ اما من به صراحت می‌گویم که نه مردم و نه دولت ایران شروع کننده جنگی نخواهند بود. مدیر اتاق بازرگانی ایران-آلمان در خصوص پیامدهای فعالیت‌های اقتصادی با ایجاد شائبه اقدام نظامی علیه تهران گفت: فعالیت‌های اقتصادی معمول در ایران در حال انجام است.
فون بن اشتاین درباره انتقاد آمریکا در خصوص ساز و کار مالی ایران -اروپا گفت: اروپا با راه‌اندازی سیستم مالی با ایران به دنبال دور زدن آمریکا نیست، بلکه شرکت‌های اروپایی درصدد عمل به تعهدات تجاری خود با ایران هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی