[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

زندانیان جرائم غیرعمد فارس ٢٠٠میلیارد تومان بدهکارند، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس، تعداد زندانیان جرائم غیرعمد این استان را یک هزار و ٢٨٣ نفر و کل بدهی آنان را ٢٠٠ میلیارد تومان اعلام کرد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی در مراسم گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد که در آستانه میلاد مسعود کرم اهل بیت(ع) در شیراز برگزار شد، گفت: حدود نیمی ‌از کل بدهی دویست میلیارد تومانی زندانیان جرائم غیرعمد را می‌توان با تلاش شورای حل اختلاف و با همکاری شاکیان، تخفیف گرفت.
او اضافه کرد: سال گذشته خیرین استان فارس در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد هشت و نیم میلیارد تومان متعهد شدند، اما تنها دو نیم میلیارد تومان از این میزان تعهد، وصول شد.
موسوی با تأکید بر اینکه دادگستری فارس تمام توان خود را برای کمک به زندانیان مهریه معطوف کرده است، گفت: تلاش می‌کنم تا با مسئولیت خود، بسیاری از آنها را آزاد کنم.
رئیس کل دادگستری فارس همچنین بیان کرد: از مجموع یک‌هزار و ٢٨٣ زندانی جرائم غیرعمد استان، یک‌هزار و ٥٥نفر از آنها به دلیل مسائل مالی، ٢٥ نفر به دلیل تصادف، ١٨٣نفر مهریه و مابقی به دلیل نفقه در زندان به سر می‌برند.
موسوی همچنین خواستار حمایت و کمک زنان استان فارس و شیراز به ویژه زنان خیر برای آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد شد و گفت: سال گذشته ٥٢٤ زندانی جرائم غیرعمد از زندان‌های فارس آزاد شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی