[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۰
  • دوره جدید

عملیات قیرپاشی معابر شهرک غدیر داراب انجام شد، روزنامه شیراز نوین

عملیات قیرپاشی معابر شهرک غدیر از توابع بخش جنت شهرستان داراب به متراژ 6000مترمربع از محل اعتبارات نفت و گاز با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیون تومان انجام شد.
به گزارش روابط عمومی‌ بنیاد مسکن استان فارس، مهندس محمد‌هادی میزان مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب، انجام قیرپاشی و توسعه معابر را در راستای محرومیت‌زدایی و توسعه روستایی توصیف کرد. وی با بیان اینکه بنیاد مسکن با استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی به توسعه روستایی همت گماشته است، گفت: خدمت بی‌منت به مردم به ویژه در مناطق روستایی و کم‌برخوردار، امسال با شتاب بیشتر انجام می‌شود.
 میزان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های عمران روستایی و شهری در این شهرستان ابراز داشت: در سالی که گذشت، مقاوم‌سازی بیش از 12هزار و 700واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر 165میلیارد و 647میلیون تومان از محل تسهیلات طرح ویژه و حوادث دراین شهرستان به سرانجام رسید.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب، پرداخت 833فقره تسهیلات بلاعوض به متقاضیانی که تسهیلات مقاوم‌سازی و حوادث دریافت کرده‌اند را از دیگر اقدامات این بنیاد دانست و گفت: این تسهیلات دراختیار مددجویان تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و اقشار کم‌درآمد با اعتباری بالغ بر 3میلیارد و 870میلیون تومان قرار گرفته است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب اذعان داشت: پرداخت 5هزار و 244فقره وام قرض‌الحسنه تعمیر مسکن و ساخت حمام خانه‌های روستایی با همکاری بانک‌های عامل با اعتباری بالغ بر 14میلیارد و 160میلیون تومان، تهیه 100درصد طرح ‌هادی برای تمامی‌ روستاهای بالای 20خانوار شهرستان به تعداد 134روستا و اجرای طرح‌ هادی در 80روستای شهرستان انجام شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی