[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۶
  • دوره جدید

واکنش علی دایی به شایعه حذف از فوتبال، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق سایپا می‌گوید شاید برخی دستور داده‌اند که او از فوتبال کنار گذاشته شود! صحبت‌هایی که علی دایی چند هفته قبل علیه مدیرعامل باشگاه سایپا و برخی مسئولان این کارخانه بر زبان آورد، سر و صدای زیادی کرد. بسیاری از رسانه‌ها در سراسر دنیا به صحبت‌های دایی پرداختند و حالا با گذشت چند روز یک شایعه عجیب دهان به دهان می‌چرخد؛ اینکه آن حرف‌ها باعث شده تا برخی به دنبال حذف شهریار از فوتبال باشند.
علی دایی به شایعه حذف خودش از فوتبال واکنش نشان داد و گفت: چنین مسائلی بعید نیست و شاید هم این مسائل خیلی محتمل باشد، اما من مگر وابسته به فوتبال هستم که بخواهم ناراحت شوم؟ من همیشه حرف حق را می‌زنم و تا آخرش هم پای حرفم هستم. به هر حال این خبر که عنوان شده شایعه‌ای است که شاید حقیقت داشته باشد. پیش‌بینی می‌کردم که این اتفاق رخ بدهد.
او صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: خیلی وقت است که تمام هم‌وغم خود را گذاشته‌اند امثال من را بین مردم بد و خراب کنند که البته خدا را شکر عزت و ذلت را خدا می‌دهد و به هدفشان نمی‌رسند. من اسمی ‌نمی‌برم و کاری به کسی ندارم. همیشه کار خودم را کرده‌ام و همیشه حرف خودم را زده‌ام؛ حرفی که در آینده همه به آن پی می‌برند و می‌فهمند چه گفته‌ام.
سرمربی سابق سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا مذاکره‌ای با تیم‌های لیگ برتری داشته، بیان کرد: خیر. دنبال کارهای شخصی خودم هستم. تا الان هم هیچ مذاکره‌ای از سوی تیم‌های لیگ برتری با من صورت نگرفته که بخواهم درباره‌اش حرفی بزنم.
دایی در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: نتایج بعد از ما را هم دیدید. البته کاری به این چیزها ندارم و روی صحبتم این مسائل نیست. الان خدا را شکر می‌کنم که در زندگی به غیر از علاقه و عشقی که به فوتبال داشتم، فوتبال نه منبع درآمدم بوده و نه از آن تأمین شده و نه چیز دیگری. حضورم در فوتبال به خاطر عشقم بوده. حالا هم شاید فاصله‌ای بین من و فوتبال بیفتد. خودم را دست بالایی سپرده‌ام و خودش هرچیزی که صلاح بداند و بخواهد، آن اتفاق می‌افتد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی