[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

اختصاص ۵هزار بسته غذایی و معیشتی به اقشار محروم فارس، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: همزمان با ماه رمضان ۵‌هزار بسته غذایی و معیشتی با همکاری سپاه فجر، کمیته امداد امام خمینی‌(ره) و بهزیستی در بین خانواده‌ها و اقشار محروم استان توزیع می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید‌هاشم غیاثی با بیان این‌که سپاه فجر هم‌زمان با ماه مبارک رمضان برگزاری برنامه‌های اخلاقی، عقیدتی و محافل قرآنی را در دستور کار قرار داده گفت: در همین راستا سه محفل بزرگ قرآنی سپاه استان فارس در حرم‌های مطهر حضرت احمد بن موسی‌(ع)، حضرت سید علاالدین الحسین‌(ع) و حرم مطهر حضرت علی بن حمزه‌(ع) برگزار می‌شوند.
وی با اشاره به برگزاری کلاس‌های حفظ و تفسیر قرآن برای کارکنان سپاه استان فارس همزمان با ماه مبارک رمضان گفت: در سایر شهرستان‌های استان فارس نیز محافل قرآنی با حضور پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس یک برنامه منظم در طول ماه مبارک رمضان برگزار می‌شوند. فرمانده سپاه فجر با تأکید بر این‌که اُنس با قرآن، تدبر و درک معانی آیات این کتاب الهی یکی از ضروریات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است گفت: یکی از اهداف اصلی برگزاری برنامه‌های قرآنی در ماه مبارک رمضان «ترویج فرهنگ قرآنی و سَبکِ زندگی اسلامی» در جامعه به‌خصوص در بین اعضا و خانواده‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.
وی با بیان این‌که گسترش فضای قرآنی در مجموعه‌های نظامی‌ و دفاعی همواره مورد توجه فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح کشور به‌خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است گفت: اُنس با قرآن و تعمیق ارتباط معنوی با خداوند متعال قدرت ایمان و استقامت را در نیروهای نظامی‌ تقویت می‌کند و این یکی از وجوه برتری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نیروهای نظامی ‌جهان است.
سردار غیاثی با بیان این‌که ماه رمضان ماه خودسازی معنوی و رسیدگی به اقشار محروم جامعه است گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان ۵‌هزار بسته غذایی و معیشتی با همکاری سپاه فجر، کمیته امداد امام خمینی‌(ره) و بهزیستی استان فارس در بین خانواده‌ها و افشار محروم استان فارس توزیع می‌شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی