[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

توسعه مهارت‌های فنی وحرفه‌ای برای دانشجویان ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل فنی وحرفه‌ای استان فارس گفت: زمینه مناسب توسعه مهارت‌های فنی وحرفه‌ای برای دانشجویان دانشگاه پیام‌نور فراهم شده است.
دکتر کوشکی که به همراه دکتر صیف رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس و دکتر مظلومیان معاون دانشگاه پیام نور استان در جلسه ویدئو کنفرانس با حضور معاونین دانشگاه، رؤسای استان‌ها و مسئولین سازمان فنی و حرفه‌ای سراسر کشور شرکت کرده بود اظهارداشت: استان فارس پس از انعقاد تفاهم نامه دانشگاه با سازمان فنی‌ حرفه‌ای کشور در دی ماه سال گذشته، زمینه‌های لازم را برای اجرایی شدن آن فراهم ساخته است. وی اضافه کرد: رسیدن به اشتغال گام مهمی‌ است که امیدواریم با برگزاری دوره‌های مهارتی برای دانشجویان دانشگاه پیام نوربه این مهم دست یابیم.
وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر 90درصد کارآموزان در مراکز فنی وحرفه‌ای استان فارس، دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها هستند.
دکتر صیف رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس نیز درخصوص تفاهم‌نامه منعقد شده با سازمان فنی ‌وحرفه‌ای کشور گفت: ارتقای توان اشتغال‌پذیری دانشگاه‌ها و توانمند‌سازی دانشجویان از اهداف این تفاهم نامه است و با عملی شدن آن، شاهد ارتقای توان کارآفرینی و اشتغال‌زایی دانشجویان دانشگاه خواهیم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی