[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

مشکل تراکتوری‌ها با استیضاح وزیر حل می‌شود؟، روزنامه شیراز نوین

واقعاً مشکل تراکتورسازی و قهرمان نشدنش با طرح استیضاح وزیر ورزش در مجلس حل می‌شود؟ خبر ورزشی می‌نویسد:‌ استیضاح وزیر ورزش به خاطر ناکامی ‌تراکتورسازی تبریز در لیگ برتر، اولش شبیه یک شوخی بود؛ اما وقتی نمایندگان آذربایجان و چند نماینده استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی ‌علیه مسعود سلطانی‌فر امضا جمع کردند و خواهان استیضاح او شدند، ماجرا جدی شد.
اتفاق عجیب‌تر اما روز سه‌شنبه افتاد که یک نماینده مجلس مصاحبه کرد و گفت سلطانی‌فر برای فرار از استیضاح فقط چند ساعت وقت دارد!
یعنی چی؟ واقعاً یعنی چی؟ یعنی سلطانی‌فر باید به مجلس می‌رفت و با نمایندگان رایزنی می‌کرد و مثلاً امتیازی می‌داد تا نمایندگان امضاهایشان را پس بگیرند؟
باور کنید با این کار‌ها ارزش استیضاح وزرا پایین می‌آید. الان مردم حق دارند از خودشان و نمایندگان مجلس بپرسند وقتی به خاطر سیل و خسارت‌های ناشی از آن، وزیری استیضاح نشده، چرا باید به خاطر قهرمان نشدن تراکتورسازی یا قهرمان شدن پرسپولیس، وزیر ورزش استیضاح شود؟! یعنی اگر سال بعد سپاهان قهرمان لیگ برتر شد و تیم‌های تهرانی به جام نرسیدند، نمایندگان تهران باید وزیر ورزش را استیضاح کنند؟
ما نه از پشت پرده بازی سپیدرود و تراکتور دفاع می‌کنیم و نه از حواشی تلخ بازی پرسپولیس و سپاهان که منجر به آسیب‌دیدگی طرف‌داران تیم اصفهانی شد. اما این‌ها چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟
واقعاً مشکل تراکتورسازی و قهرمان نشدنش با طرح استیضاح وزیر در مجلس حل می‌شود؟
انصافاً الان دغدغه بزرگ مردم تبریز قهرمان نشدن تراکتورسازی است؟ این روز‌ها که بازار تبریز آتش گرفته و بسیاری از جوانان تبریزی شغلشان را از دست داده‌اند، نمایندگان آذربایجان باید دنبال دغدغه‌های اصلی مردم تبریز باشند.
هرچند تردید نداریم استیضاح مسعود سلطانی‌فر در مجلس رأی نمی‌آورد؛ اما در این روز‌ها که کشور به آرامش نیاز دارد، ضرورت ایجاد تنش در ورزش را درک نمی‌کنیم!

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی