[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

بستر سرمایه‌گذاری مهیا شود، روزنامه شیراز نوین

پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس گزارش داد: عنایت الله رحیمی ‌استاندار فارس با هدف رفع مشکلات حوزه‌های صنعت، معادن و تجارت استان با رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار کرد.
به گزارش ایرنا، در گزارش روز چهارشنبه این پایگاه اطلاع‌رسانی آمده است: استاندار فارس در این دیدار با تأکید بر ضرورت عملیاتی کردن شعار رونق تولید در سال جاری، به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و کارخانه‌جات فعال در استان پرداخت و در‌خصوص موضوعاتی از جمله تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی استان، همچون شرکت تولیدی لاستیک دنا رایزنی کرد.
بر اساس این گزارش، رسیدگی به مسائل شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی فعال در حوزه صادرات در استان فارس از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود. رحیمی ‌همچنین رفع مشکلات واحدهای نیمه تعطیل و بازگرداندن واحدهای تعطیل شده به چرخه تولید را از گام‌های مؤثر در ایجاد اشتغال و حفظ فرصت‌های شغلی موجود برشمرد و با اشاره به اقداماتی که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان انجام شده است بر لزوم رفع بعضی مشکلات و موانع در سطح ملی تأکید کرد.
استاندار فارس با بیان این‌که ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم نیازمند آماده سازی بسترهای سرمایه‌گذاری است، در خصوص اهداف ترسیم شده استان و مسائل پیش روی سرمایه‌گذاری با وزیر صمت به گفت‌وگو نشست.
بر اساس این گزارش، مشکلات کارخانجات لوله‌های Grp ، صدورخدمات فنی مهندسی و پیمانکاری، استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت‌های صنعتی و معدنی استان و چگونگی نظارت بر بازار از دیگر موضوعاتی بود که استاندار فارس در این دیدار به بررسی آنها پرداخت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی