[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

ساخت مجتمع قضایی در شهر صدرا، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا: حجت الااسلام و المسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس با مهندس ملک زاده شهردار صدرا، دوانی رئیس شورای اسلامی‌، محمد میرزایی معاونت توسعه و منابع انسانی و خلیل  مجدالدین مشاور حقوقی شهردار صدرا دیدار کرد.
در این دیدار عباس ملک زاده شهردار صدرا ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام موسوی به سمت رئیس کل دادگستری استان فارس توضیحاتی در خصوص وضعیت شهر صدرا و برنامه‌های شهرداری و شورای شهر صدرا ارائه نمودند.
ملک زاده گفت: شهر صدرا به‌عنوان یک شهر جدید برای جمعیت حدود 150‌هزار نفر طراحی شده بود اما با گذشت زمان و افزایش امکانات در این شهر استقبال مردم برای زندگی در صدرا افزایش یافت به‌طوریکه پیش‌بینی می‌شود این شهر جمعیتی بالغ بر 400‌هزار نفر را در خود جای دهد.
ملک زاده شهردار صدرا خاطر‌نشان کرد: با افزایش جمعیت امکانات متناسب با آن نیز می‌بایست افزایش یابد و یکی از مهمترین مشکلات شهروندان صدرا رسیدگی به پرونده های حقوقی آن‌ها است که اکنون در دادسراهای شیراز رسیدگی می‌شود و نیاز است جهت رفاه حال شهروندان رسیدگی به پرونده‌های قضایی در همین شهر انجام شود.
ملک زاده بیان کرد: با ایجاد راه‌های دسترسی که هم اکنون در حال ساخت هستند شهر صدرا رونق فراوانی خواهد داشت و سرمایه‌گذاران سرمایه‌های خود را به این شهر سرازیر می‌کنند از این‌رو نیاز است خدماتی متناسب با جمعیت و سرمایه ارائه دهیم که شهرداری و شورا تمام تلاش خود را برای رفاه مردم انجام خواهد داد و در این راه حمایت دستگاه قضا و نیروهای انتظامی و امنیتی می‌تواند پشتوانه خوبی برای خدمت به مردم باشند.
حسام پرواز دوانی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا نیز گفت: شورای اسلامی پنجم شهر صدرا از ابتدای فعالیت خود همواره مسائل مربوط به عموم شهروندان را پیگیری نموده و تا به سرانجام رسیدن آنها تلاش خواهد کرد.
وی افزود: درشهر صدرا پرونده‌هایی وجود دارد که یک‌طرف آن مردم و شهروندان این شهر هستند که نیاز است دستگاه قضا از منافع عموم مردم دفاع نماید و نگذارد حق آنها پایمال شود.
حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس نیز با اشاره به وجود مشکلات فراوان در گذشته شهر صدرا گفت: من از مشکلات شهر صدرا اطلاع دارم و می‌دانم در گذشته چه اتفاق‌هایی رخ داده است و اموال مردم مورد سوء‌استفاده قرار گرفته است، به همین دلیل با کمک تمامی همکارانم تلاش خواهیم کرد مشکلات شهر صدرا با دقت بیشتر و در مدت زمان کمتری بررسی و نهایی شوند.
وی افزود: برای رفع مشکل حضور شهروندان صدرا و غرب شیراز در مجتمع های قضایی به‌منظور پیگیری پرونده‌های خود به‌زودی کار ساخت یک مجموعه قضایی در شهر صدرا آغاز خواهد شد و که انتظار می‌رود مسئولین و مردم برای ساخت آن کمک و همکاری لازم را داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی