[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

سبحانی‌فر: طرح ساماندهی بازار خودرو در بلند مدت در مدیریت بازار مؤثر خواهد بود، روزنامه شیراز نوین

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که طرح ساماندهی بازار خودرو نمی‌تواند در شرایط کنونی تأثیر به‌سزایی را در بازار خودرو ایفا کند گفت‌: آن چه که امروز می‌تواند در مدیریت بازار خودرو مؤثر باشد، افزایش تولید و رساندن خودرو به دست مصرف‌کننده واقعی است.
رمضان علی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تأثیر تصویب طرح ساماندهی بازار خودرو در بازار خودرو اظهار کرد: از نظر من در حال‌ حاضر تصویب این طرح تأثیر خاصی بر روی بازار خودرو نخواهد گذاشت؛ بلکه در بلندمدت می‌تواند آثار خود را در ساماندهی بازار خودرو نشان دهد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطر نشان کرد: آن‌چه که در حال‌ حاضر می‌تواند در مدیریت بازار خودرو اثرگذار باشد افزایش تولید خودروها و ثبت‌نام خودروها به دست مصرف‌کنندگان و در نهایت تحویل خودرو به مصرف‌کننده اصلی است.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ‌عین‌‌حال یادآور شد: افزایش تولید خودروها و به‌دنبال آن رسیدن خودرو به‌دست مصرف کننده واقعی دو مؤلفه اصلی است که توجه به آن در مدیریت بازار خودرو در شرایط کنونی بسیار مؤثر است. در چند وقت اخیر نیز بر روی افزایش تولید خودروها تمرکز شده است.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به آزادسازی خودروهای هیبریدی در طرح ساماندهی بازار خودرو، خاطر‌نشان کرد: در شرایط فعلی ورود خودروهای هیبریدی نیز نمی‌تواند نقش به‌سزایی در ساماندهی بازار خودرو ایفا کند. به طور کلی این طرح می‌تواند در بلند مدت در بازار خودروی کشور و کیفیت و قیمت خودروها مؤثر واقع شود.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: در‌حال‌ حاضر خودروهای هیبریدی در لیست ۱۴۰۰‌کالایی قرار دارد که از سوی شورای اقتصادی سران سه قوه واردات آن ممنوع شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی