[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط فعلی در مورد ایفای نقش میانجیگری و واسطه‌ای عمان مباحثی مطرح می‌شود ولی ما با طرف آمریکایی مذاکره‌ای نخواهیم داشت.
مسعود گودرزی؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص سفر ناگهانی یوسف بن علوی، وزیرامورخارجه عمان به ایران گفت: ما با عمان در حوزه روابط دو‌جانبه، روابط استانی دو کشور و در سطوح مختلف در منطقه مراودات آرام و رو به رشدی از دیرباز داریم و دیدارهای مقامات این کشورها امری طبیعی است.
نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط فعلی در مورد داشتن نقش میانجیگری و واسطه‌ای این کشور مباحثی مطرح می‌شود ولی ما موضع خود را به طور قاطع اعلام کردیم و با طرف آمریکایی مذاکره‌ای نخواهیم داشت.
وی در‌خصوص ارتباط عمان با آمریکایی و امضا تفاهم نامه‌هایی برای افزایش همکاری‌های نظامی‌در عمان تأکید کرد: عمان شاید به دنبال این است که یک جایگاه استراتژیک در منطقه برای خود دست و پا کند و برای همین موضوع شرایط حضور آمریکایی‌ها در کشور خود را فراهم می‌کند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: روابط ایران با عمان رو به رشد و آرام است و در آینده نیز این روابط بدین طریق ادامه خواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی