[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

رئیس جهاد کشاورزی فارس: مردم حق دارند که بدانند، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در دیدار رئیس و کارکنان اداره روابط عمومی‌ این سازمان با ایشان که به مناسبت گرامی‌داشت هفته روابط عمومی‌ صورت گرفته بود با اشاره به اینکه وظیفه ما اطلاع‌رسانی است تصریح کرد: مردم حق دارند که خدمات مسئولین و نظام را بدانند.
به گزارش روابط عمومی ‌سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محمدمهدی قاسمی‌ در این نشست گفت: نمای بیرونی سازمان توسط مجموعه روابط عمومی ‌به نمایش گذاشته می‌شود.
به گفته وی فعالیت روابط عمومی ‌محدود به زمان اداری نیست و در این حوزه باید فراتر از سیستم و چهارچوب نظام اداری فکر کرد.
قاسمی ‌با بیان اینکه حوزه وظایف و مسئولیت سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به لحاظ افقی و عمودی بسیار گسترده است افزود: باید با توجه به وسعت عرصه در رسانه‌ها فعالیت داشته و در جهت آگاهی بخشی به جامعه با توجه به حوزه مسئولیتی خود حضور پیدا کنیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در ارزیابی مدیران ستادی و شهرستانی آیتمی ‌به‌عنوان فعال بودن در عرصه روابط عمومی ‌و بابت انعکاس اخبار لحاظ شده چرا که انعکاس اخبار نشان دهنده عملکرد و فعالیت مجموعه است.
این مقام مسئول با اشاره به اهمیت فضای مجازی در انعکاس سریع اخبار، به خانواده روابط عمومی ‌جهاد کشاورزی گفت: در فضای مجازی به صورت فعالانه و اکتیو، نه منفعل و تدافعی حضور داشته و از این فضا در جهت تحقق اهداف نظام و سیاست‌های سازمانی استفاده حداکثری کنید. قاسمی ‌تأکید کرد: در شرایط فعلی که تحریم‌های ظالمانه بر جامعه حاکم است، کار و تلاش مضاعف، راه تحقق منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با «رونق تولید» است.
در ادامه رئیس اداره روابط عمومی‌ سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، ضمن تشکر از تلاش‌های همکاران زیر مجموعه خود و حمایت‌های رئیس این سازمان، از تدوین نظام نامه جامع روابط عمومی ‌با توصیه‌ها و راهنمایی‌های ایشان و مشاور تعالی سازمانی رئیس سازمان توسط این اداره خبر داد.
علیرضا واحدی‌پور با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از ۱۶۰۰‌خبر در خبرگزاری‌ها و نزدیک به ۸۰۰‌خبر در رسانه‌های مکتوب در ارتباط با بخش کشاورزی فارس منعکس شده افزود: بیش از ۳۸۰‌خبر در سیما، قریب ۱۰۰‌خبر از صدا و ۵۰‌برنامه‌ موضوعی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرکز فارس و چند شبکه ملی پخش شده است..
واحدی‌پور تأکید کرد: در سال جاری به منظور ارتقای دانش کارشناسان روابط عمومی ‌مدیریت‌های جهاد کشاورزی شهرستان‌ها و ادارت کل وابسته، برنامه‌های آموزش مجازی از طریق ویدئو کنفرانس در دستور کار اداره روابط عمومی ‌قرار دارد که به مناسبت هفته روابط عمومی، برای اولین‌بار آموزش از طریق ویدئو کنفرانس با موضوع سازمان مجازی برگزار شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی