[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۶
  • دوره جدید

حکم علیرضا بیرانوند اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رأی نهایی خود درباره پرونده دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس را مشخص و به زودی اعلام خواهد کرد.
به گزارش شیرازه، بعد از ظهر دیروز اعلام شد علیرضا بیرانوند به دلیل برخورد ناپسندی که با مأمور نیروی انتظامی‌ پس از دیدار تیم‌های پارس جنوبی و پرسپولیس در ورزشگاه تختی جم داشته، با محرومیت موقت مواجه شد؛ تصمیمی ‌که واکنش سریع باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت تا از بازیکن خود بخواهد در جلسه کمیته اخلاق حضور یابد.
بنابر درخواست باشگاه پرسپولیس، بیرانوند ساعت ۱۸ دیروز در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حضور یافت و مستندات خود را ارائه داد.
حرکت دروازه‌بان پرسپولیس غیرحرفه‌ای شناخته شد؛ ولی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به دلیل عدم سابقه، ملی‌پوش بودن و حُسن اخلاق علیرضا بیرانوند، کمترین مجازات را برای او در نظر گرفته است.
طبق گفته یک منبع آگاه، سه بازی محرومیت تعلیقی و ۵۰میلیون تومان جریمه نقدی، حکمی ‌است که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برای بیرانوند در نظر گرفته و به زودی اعلام خواهد شد. همچنین در صورت تکرار چنین رفتارهایی از سوی این دروازه‌بان، به حالت اجرا درخواهد آمد؛ البته جریمه نقدی او قطعی است.
باشگاه پرسپولیس نیز با توجه به اینکه حرکت علیرضا بیرانوند را نپسندیده و آن را خلاف شئونات بازیکن این تیم می‌داند، به همین منظور قصد دارد جرایم دیگری برای او در نظر بگیرد و احتمال جریمه مالی از سوی باشگاه هم وجود دارد.
البته هنوز کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رسماً این موضوع را اعلام نکرده؛ اما شنیده می‌شود این حکم نهایی در نظر گرفته برای پرونده علیرضا بیرانوند است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی