[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

فریبا: تنها کسی که نترسید، ناصر بود، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیته فنی استقلال اظهار داشت این کمیته سه‌شنبه در خصوص سرمربی جدید این تیم اعلام نظر می‌کند.
به گزارش فوتبالی، بهتاش فریبا در خصوص سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: در حال حاضر ما ۴ گزینه برای سرمربیگری استقلال داریم که سه‌شنبه گزینه نهایی را به باشگاه اعلام می‌کنیم.وی در ادامه افزود: قرار است ما کارنامه سرمربی مد نظر باشگاه را بررسی و سه‌شنبه نظرمان را به باشگاه اعلام کنیم تا در صورت تأیید نهایی کمیته فنی و باشگاه، سرمربی جدید معرفی شود که امیدواریم او فصل خوبی را در تیم سپری کند.
فریبا در خصوص ناصر حجازی گفت: ناصر مرد خوب و بزرگی بود و حیف که زود از میان ما رفت. جای او همیشه در فوتبال ایران خالی است‌. امروز هم خیلی دوست داشتم در مراسمش شرکت کنم؛ اما به دلیل کاری که برایم پیش آمد مجبور به سفر شدم و نتوانستم خودم را به مراسم برسانم.
وی در پایان خاطره‌ای از ناصر حجازی تعریف کرد: یک دیدار دوستانه با تیم ملی فرانسه داشتیم و به این کشور سفر کرده بودیم. آن جا یک ماسک ترسناک بچه‌ها خریده بودند که جواد الله‌وردی به صورتش زد و با پالتو بلندی که تن کرده بود، خیلی ترسناک شده بود. آخر شب می‌رفتیم در اتاق بچه‌ها را می‌زدیم و آن‌ها را می‌ترساندیم. در اتاق هر کسی را که زدیم از ترس داشت سکته می‌کرد. به اتاق ناصر که رسیدیم، او در را باز کرد و اصلاً نترسید و گفت: من را از این چیزها نمی‌توانید بترسانید و می‌دانید که من آدم ترسویی نیستم. واقعاً هم ناصر آدم ترسویی نبود و آن شب تنها کسی که نترسید، ناصر بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی