[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

راه‌آهن بدون توجیه اقتصادی ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم مرودشت در مجلس از وزارت راه و شهرسازی خواست معضل تملک زمین ایستگاه راه آهن مرودشت را برطرف کند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی برومندی در نشست علنی روز شنبه، 4 خرداد ماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: 14‌خرداد یادآور مقاومت، رشادت‌ها و پایمردی جوانان گردان امام محمدباقر لشکر 19 فجر مرودشت در شلمچه در سال‌67 است؛ یاد شهدای عزیز شهرستان و حوزه انتخابیه را گرامی ‌می‌دارم و روز مرودشت را تبریک عرض می‌کنم.
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پاسخ ملت ایران و مجلس به آمریکای جنایتکار مواضع مدبرانه و مقتدرانه رهبری انقلاب است، همه ما پشت سر رهبر معظم انقلاب در مقابل استکبار ایستادگی می‌کنیم.
وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: متأسفانه دو هفته پیش در جاده ارسنجان عروس و دامادی جان خود را از دست دادند و مردم شهرستان داغدار شدند؛ انتظار می‌رود که مراحل نهایی این مسیر 10کیلومتری که تصادفات مرگبار در آن رخ می‌دهد طی شود.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجود اینکه راه آهن شیراز- اصفهان راه‌اندازی شده است اما عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن مرودشت به دلیل مسئله تملک زمین روی دست وزارت راه و شهرسازی مانده است؛ انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر نسبت به رفع این معضل اقدام شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی