[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

عضو شورای اسلامی شهر شیراز: عدالت سلامت در همه نقاط شیراز اجرا شود، روزنامه شیراز نوین

عضو شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با یاوران شورای محله مهدی آباد بر لزوم رفع مشکلات محله تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز دکتر «علی ناصری» در این دیدار با اشاره به احداث بیمارستان صدیقه کبری(س) گفت: با تشکیل کارگروه ویژه در حال پیگیری احداث این بیمارستان در منطقه ۹ هستیم.
وی بر اجرای سیستم فاضلاب محله مهدی آباد تأکید کرد و افزود: با توجه به اینکه متولی اصلی اجرای این سیستم اداره‌ی آبفاست باید این سیستم اجرایی شود تا پس از آن شهرداری عملیات روکش آسفالت را اجرا کند.
وی خواستار نصب تمثال مقدس شهدای منطقه ۹ شد و افزود: ناوگان حمل و نقل شهری باید در راستای خدمات دهی به این منطقه اتوبوس‌های جدید را به کار گیرد و به منظور کاهش تصادفات، رفع سریع مشکل ساخت پل عابر پیاده و زیر‌گذر این محله نیز در دستور کار شهرداری قرار گرفته شود.
دکتر ناصری ادامه داد: در راستای رفع مشکلات محله، باید نشست‌هایی با حضور یاوران شورا در مناطق شهرداری با حضور مسئولان مرتبط برگزار شود.
دکتر ناصری، روشنایی معابر محله، نداشتن مرکز خدمات بهداشتی، رهاسازی فاضلاب واحدهای صنفی در رودخانه چنار راهدار، کمبود امکانات آموزشی را از مشکلات مطرح شده توسط یاوران شورا برشمرد و افزود: تلاش داریم با پیگیری‌های مستمر در راستای ارتقای کیفیت زندگی، سلامت و کاهش آسیب‌های اجتماعی گام برداریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی