[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

بازگشت ۳۲۰‌هزار متر مربع اراضی ملی به بیت المال ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری 11‌مورد اجرای احکام قضایی به مساحت 280‌هزار متر مربع و به ارزش تقریبی 46‌میلیارد ریال در سطح استان فارس صورت پذیرفت.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس‌، سرهنگ حسین مهدوی نژاد فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس افزود: 40‌هزار متر مربع از اراضی دولتی نیز به ارزش 50‌میلیارد ریال در 16‌عملیات رفع تصرف در اردیبهشت ماه توسط مأمورین یگان حفاظت از دست سود‌جویان و زمین‌خواران بازپس گرفته شد.
وی اذعان داشت: در مجموع توانستیم در اردیبهشت ماه 320‌‌هزار متر از اراضی دولتی را به ارزش 96‌میلیارد ریال به دامان بیت‌المال باز گردانیم.
سرهنگ مهدوی خاطر‌نشان ساخت: نقش ارزنده و سازنده مردم در امر پیشگیری و جلو‌گیری از تصرفات بسیار مهم و ارزنده است و از همه شهروندان محترم استان درخواست می‌شود به‌محض مشاهده و اطلاع از هرگونه تصرفات غیرقانونی و ساخت و سازهای غیر‌مجاز و تعرضات به اراضی ملی و دولتی با شماره تلفن 07136490717 یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان فارس تماس حاصل و اطلاع‌رسانی کنند.
سرهنگ حسین مهدوی‌نژاد تصریح کرد: مردم عزیز استان فارس چنانچه قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند ابتدا استعلامات لازم را در این خصوص از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان به عمل آورده و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی‌از افراد سودجو پرهیز کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی