[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

سومین جلسه کاهش پیک بار سال ۱۳۹۸ برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

با توجه به اهمیت موضوع مدیریت مصرف و عبور از پیک بار سال 1398 سومین جلسه کاهش پیک بار تابستان سال جاری باحضور مدیران عامل‌، معاونین و کارشناسان صنعت برق فارس و بوشهر در سالن اجتماعات شرکت توزیع نیروی برق استان فارس برگزار شد‌. 
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس‌، مهندس عبدالعزیز کریمی ‌مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس عملکرد کارگروه صنعت برق فارس و بوشهردر کاهش پیک بار را مثبت ارزیابی کرد و گفت‌: با برگزاری جلسات متعدد در خصوص تأمین برق مشترکین و عبور از پیک بار‌، تا کنون با نظرات مهم همکاران به راهکارهای مثبتی دست پیدا کرده‌ایم که می‌تواند برای تصمیم‌گیری کاربردی باشد لذا ما از نتایج جلسات برای عبور از پیک تابستان استفاده خواهیم کرد‌. 
وی در ادامه افزود: هر‌چه به زمان پیک نزدیک می‌شویم دقت و حساسیت‌ها بیشترخواهد شد چون یکی از مسائل مهمی‌که صنعت برق کشور با آن مواجه است اجرای برنامه‌ها و مسائل مرتبط با کاهش پیک بار و مدیریت مصرف است که خوشبختانه این موضوع توسط شرکت برق منطقه‌ای فارس و شرکت‌های توزیع شیراز‌، توزیع فارس و توزیع بوشهر با حساسیت تمام دنبال می‌شود. 
در ادامه جلسه مدیران عامل شرکت‌های توزیع نیروی برق فارس‌، شیراز و بوشهر به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود درگذر از تابستان سال جاری پرداختند‌.
گفتنی است درادامه این جلسه‌، کارشناسان مربوطه گزارشات مبسوطی از اقدامات انجام شده در خصوص کاهش پیک بار و اقدامات صورت گرفته برای کاهش پیک بار را ارائه دادند‌. 
بنابر گزارش ارسالی‌، با پیشنهاد محسن جوادی آزاد مدیر دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس‌، مهندس حمزه روغنیان معاون بهره برداری این شرکت به عنوان سخنگوی صنعت برق فارس و مدیر عامل توزیع بوشهر به‌عنوان سخنگوی صنعت برق در استان بوشهر در طول تابستان و گذر از پیک سال 98 انتخاب شدند‌. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی