[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

پرداخت ۷۴‌میلیارد تومان تسهیلات روستایی اشتغال پایدار ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس از پرداخت ۷۴‌میلیارد تومان تسهیلات کم‌بهره اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان فارس خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، سهراب مختاری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران گفت: پرداخت ۷۴‌میلیارد تومان تسهیلات برای ۱‌هزار و ۵۱۶‌طرح بر اساس آئین نامه و رسته‌های مندرج در سامانه کارا در استان فارس پرداخت شده است. وی افزود: با راه‌اندازی این طرح‌ها در بخش‌های در بخش‌های خدمات، صنعت و کشاورزی برای بیش از یک هزار و ۵۴۰‌نفر اشتغال ایجاد کرده است. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه اعتبار این طرح‌ها از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری مربوط به دستگا‌ه‌های حمایتی تأمین شده است اظهارداشت: طرح‌های متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه کارا و تأیید دستگاه اجرایی استان به کارگروه حمایتی کشور ارسال شده و پس از تأیید به بانک‌های عامل معرفی می‌شود. مختاری ادامه داد: داده‌های مربوط به جداول پرداخت تسهیلات از محل قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری به صورت ماهانه به‌روز رسانی می‌شود.
وی افزود: علاقه‌مندان برای مشاهده اسامی ‌دریافت کنندگان تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار روستایی و عشایری می‌توانند به وب سایت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی