[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

فرآیند انتخاب پیمانکار در ۱۹کیلومتر محور لار- بندر عباس، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ادراه کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از انجام تشریفات مناقصه در محور لار بندر عباس حدفاصل خروجی لطیفی تا پاسگاه چهار برکه خبرداد.
باقری فرد بیان اینکه‌: این محور یکی از 10‌محور اصلی و ترانزیتی حمل کالا و بار از جنوبی‌ترین نقطه کشور به مرکز و شمال ایران است تصریح کرد: شهرستان لارستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و وجود جاده شیراز- جهرم-لار- بندرعباس، نقطه اتصال استان‌های فارس و هرمزگان محسوب می‌شود که به همین دلیل این مسیر یکی از پرترددترین جاده‌های کشور است. 
وی ادامه داد‌: پس از بروزرسانی مطالعات و برآورد 19کیلومتر محور لار‌- بندرعباس از سوی این اداره کل و پیگیری‌های مؤثر نماینده‌ی محترم مردم شریف شهرستان‌های لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی‌، جلسات متعدد در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل برگزار شد و پس از آن مجوز انتخاب پیمانکار صادر شد‌.
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در پایان افزود: آگهی انجام مناقصه انتخاب پیمانکار 19‌کیلومتر محور لار- بندرعباس در روزنامه رسمی ‌و سامانه ستاد ایران درج شده است و پس از انجام فرایند مناقصه‌، پیمانکار پروژه انتخاب و عملیات اجرایی آن در آینده‌ای نزدیک شروع خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی