[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

ترامپ: واشنگتن خواهان تغییر نظام ایران نیست!، روزنامه شیراز نوین

ترامپ در کنفرانس خبری مشترک خود با نخست‌وزیر ژاپن، مدعی شد که آمریکا خواهان تغییر نظام ایران نیست!
به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس مشترک خبری با شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن اعلام کرد که واشنگتن خواهان تغییر نظام ایران نیست! در این کنفرانس، دونالد ترامپ ادعا کرد که پس از خروج آمریکا از برجام، تهران به دلیل مشکلات جدی اقتصادی، رفتار خود را در منطقه تغییر داد.
ترامپ افزود: به نظر من آمریکا و ایران می‌توانند به یک توافق مشترک برسند. ایران دارای پتانسیل‌های اقتصادی بزرگی است. در حالی که مقامات ایران همواره تأکید داشته و دارند که سلاح اتمی ‌در دکترین دفاعی ما هیچ جایگاهی نداشته و نخواهد داشت، ترامپ با بیان این که من نمی‌خواهم به ایران لطمه وارد کنم، در اظهاراتی بی‌اساس گفت که تنها می‌خواهم ایران به سلاح‌های هسته‌ای «نه» بگوید. وی در ادامه اظهارات فرافکنانه و متناقض این روزهای خود درباره ایران با بیان این که من می‌دانم بسیاری از مردم ایران انسان‌های بزرگی هستند، ادعا کرد که آنها این شانس را دارند که با مقامات کنونی به کشور بزرگی تبدیل شوند.
به گزارش ایسنا، اظهارات فریب‌کارانه ترامپ در حالی مطرح شده که مقام معظم رهبری پیش از این هوشیاری در مقابل فریب و لبخند دروغین دشمن را ضروری خواندند و یادآوری کردند: آمریکایی‌ها گاهی می‌گویند با ملت ایران مشکلی نداریم و تحریم‌ها علیه مردم نیست، بلکه با دولت ایران دچار چالش هستیم؛ اما این یک دروغ فضاحت‌بار است، چون دولت ایران بدون ملت کاره‌ای نیست و آن‌ها با حضور و اراده ملت دشمن هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی