[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی ‌فارس: پلیس به‌دنبال برقراری عدالت اجتماعی است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان با اشاره به این‌که رعایت حقوق شهروندی از اولویت‌های ناجا است گفت: نیروی انتظامی به دنبال برقراری عدالت اجتماعی در سطح جامعه است. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی در آیین افتتاحیه مجتمع امام حسن مجتبی‌(ع) فرماندهی انتظامی مرودشت افزود: با عنایت حق تعالی و در گام دوم انقلاب اقدامات را با علم و دانش و خرد جمعی در راستای برقراری عدالت اجتماعی دنبال و برنامه‌ریزی‌ها را حول این محور قرار می‌دهیم.
فرمانده انتظامی استان فارس به پیشینه تاریخی و کهن مردم استان اشاره کرد و گفت: قطعاً پلیس هم باید در طراز این مردم با پیشینه تاریخی بزرگ و عظیم باشد که در خور تکریم و احترام هستند. بالاترین مقام انتظامی استان فارس تصریح کرد: اماکن انتطامی ‌در طراز مردم نوسازی و احداث می‌شود و در این نوسازی مشارکت‌های مردمی ‌تحت عنوان خیرین امنیت‌ساز چشمگیر و ملموس است.
سردار گودرزی امنیت موجود در استان فارس را مدیون همکاری همه اقشار جامعه، سپاه قهرمان، دستگاه مقتدر قضایی، اعضای شورای تأمین، بسیجیان دلیر، سربازان گمنام امام زمان (عج) و خیرین امنیت‌سازی دانست که در خوشایند‌سازی محیطی اماکن انتظامی همکاری بسیار خوبی داشته‌اند. فرمانده انتظامی استان فارس نتیجه این تعاملات و همکاری‌ها را برقراری امنیت مطلوب و توسعه یافته در سطح استان دانست و از همراهی و همکاری همه دستگاه‌ها، نهادها، اقشار مردمی ‌و خیرین امنیت‌ساز با نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد. در پایان این مراسم از خیرین امنیت‌ساز و کسانی که در ساخت مجتمع امام حسن مجتبی(ع) تلاش وافری از خود نشان داده بودند، با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد.
همچنین در سفر فرمانده انتظامی استان فارس به شهرستان مرودشت، مراسم کلنگ زنی زمین جدید ساختمان پلیس راهور نیز برگزار و عملیات اجرایی این پروژه با بیش از 850‌متر زیر بنا آغاز شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی