[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۰
  • دوره جدید

حضور گسترده جامعه ورزش فارس در روز قدس، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: جامعه ورزش و جوانان فارس همچون سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس حضوری فعال و گسترده خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، سید اسلام موسوی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی‌ با بیان این مطلب افزود: روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز قدس میراث گران‌بهای بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی ‌و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی ‌مقابل زورگویان عرصه جهانی است.
وی گفت: جمعه آخر ماه مبارک رمضان، جمعه مقاومت و مبارزه با غده سرطانی بشریت امروز، اسراییل غاصب است. در این روز، مردم روزه‌دار ایران که قریب یک ماه در ماه مبارک به خودسازی معنوی پرداخته‌اند، با وحدت و یکپارچگی بی‌نظیری هماهنگ با دیگر مسلمانان روزه‌دار جهان، در خط مقدم مبارزه با مستکبران و زورگویان دنیا راهپیمایی می‌کنند. موسوی بیان کرد: این روز مقاومت و مبارزه میراث گران‌بهای رهبر فقید، بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ‌ایران و امید ملت‌های مظلوم است که آمیزه‌ای از آموزه‌های مقاومت و ایثار، مبارزه و استکبارستیزی است.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل همچنین افزود: ایران اسلامی‌ پرچم‌دار مبارزه با ظلم و ستم صهیونیست‌ها و چشم امید مقاومت اسلامی‌در جهان است. حضور هرچه باشکوه‌تر ملت قهرمان و مقاوم ایران در روز جهانی قدس و اعلام حمایت مجدد از مظلومین و ستمدیدگان عالم و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آنها در منطقه است. سید اسلام موسوی با گرامیداشت روز جهانی قدس، از جامعه ورزش و جوانان فارس خواست با حضور حداکثری در کنار آحاد ملت ایران با آرمان‌های راستین شهدا و امام شهدا در مبارزه با استکبار بیعت مجدد و از مردم مظلوم فلسطین تا آزادی کامل از دست غاصبین حمایت کنند. گفتنی است مراسم راهپیمایی روز قدس، جمعه این هفته دهم خرداد ماه جاری در شیراز و شهرستان‌های تابعه استان فارس برگزار خواهد شد که متعاقباً زمان، مسیر و محل تجمع به اطلاع خواهد رسید.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی