[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

سرمربی تیم فوتبال زاگرس شیراز: بازیکنان تیم گاز ایلام تحمل شکست نداشتند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال بانوان لُران زاگرس شیراز گفت: بازیکنان تیم گاز ایلام تحمل شکست برابر تیم ما را نداشتند، از این رو درگیری ایجاد کردند. نگین پاکدل در گفت‌وگو با ایرنا افزود: بازی خوبی برابر این تیم در هفته هفدهم رقابت‌های فوتبال برتر بانوان انجام دادیم؛ اما آنها پس از دریافت گل، بازی را متوقف کردند و با داور هم درگیر شدند که با وساطت مسئولان برگزار کننده، بازی ادامه یافت. وی اضافه کرد: پس از پایان بازی نیز بازیکنان تیم گاز با یکی از مأموران ورزشگاه درگیر شدند و به صورت او سیلی زدند که گفته می‌شود او هم از خودش دفاع کرده است. پاکدل ادامه داد: بازیکنان تیم گاز، در رختکن ورزشگاه را شکستند و تلفن همراه مدیر رسانه‌ای باشگاه ما را که در حال فیلم‌برداری بود خُرد کردند و صحنه‌های زشتی را رقم زدند. سرمربی تیم زاگرس افزود: این درگیری به سمت رختکن تیم شیراز هم کشیده شد؛ اما در رختکن را بستیم تا این حواشی بیشتر از این ادامه پیدا نکند. وی اضافه کرد: به هیچ عنوان انتظار نداشتیم این اتفاق رخ دهد و از زمان ورود تیم ایلام تلاش کردیم میزبان خوبی باشیم؛ اما تیم گاز ایلام انتظار شکست برابر تیم زاگرس را نداشت و در طول بازی هم معترض بودند.
مستندات به فدراسیون ارسال شد
دبیر هیئت فوتبال فارس هم در این‌باره به ایرنا گفت: بازیکنان تیم گاز ایلام طی بازی هم اعتراض داشتند که منجر به توقف بازی برای چند دقیقه شد که گزارش و مستندات این درگیری را به فدراسیون ارسال کردیم و کمیته انضباطی نیز در این مورد تصمیم خواهد گرفت. کوروش امامی‌فر ادامه داد: بازیکنان تیم میهمان پس از بازی، در رختکن ورزشگاه پارس شیراز را شکستند و با مأمور ورزشگاه هم درگیر شدند که او نیز کتک خورده است. 
دیدار تیم‌های فوتبال زاگرس شیراز و گاز ایلام در هفته هفدهم رقابت‌های فوتبال برتر بانوان که چهارم اردیبهشت ۹۸ در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد، با نتیجه یک بر صفر به سود زاگرس شیراز پایان یافت. هم‌اینک در جدول رده‌بندی تیم شهرداری بم با ۱۷بازی و ۴۹ امتیاز صدرنشین است، شهرداری سیرجان و سپاهان اصفهان به ترتیب با ۴۲ و ۳۷ امتیاز دوم و سوم هستند. تیم لُران زاگرس شیراز هم با ۹ امتیاز در رده دهم جدول جای دارد و خطر سقوط این تیم را تهدید می‌کند. این تیم در هفته هجدهم این رقابت‌ها دهم خرداد ماه در ساعت ۳۰/ ۲۰ میزبان تیم سپیدار قائم شهر در ورزشگاه پارس شیراز خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی