[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۰
  • دوره جدید

پایان راه‌های روستایی در ۵۰کیلومتر باقی مانده، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: احداث راه‌های روستایی شهرستان شیراز رو به اتمام است و در حال حاضر 20‌کیلومتر در دست احداث و 30‌کیلومتر نیز در روند مناقصه است که با اتمام این 50‌کیلومتر تمام راه‌های روستایی شهرستان شیراز از راه مناسب آسفالته برخوردار می‌شوند.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس مهندس فیروز تکاور مدیر کل راه و شهرسازی فارس در مراسم آغاز پروژه حذف گردنه کرونی بخش مرکزی شهرستان شیراز که با حضور نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی- فرماندار شیراز و دیگر مسئولین شهرستان و استان حضور داشتند افزود: روند احداث و تکمیل راه‌های روستایی شهرستان شیراز در ادوار گذشته بوده و پیگیری خوبی در گذشته تا کنون انجام پذیرفته و حسن ختام راه‌های روستایی شهرستان شیراز هم اکنون است.
وی خاطر‌نشان ساخت: در خصوص احداث راه‌های روستایی شهرستان شیراز اقدامات بسیار خوبی انجام شده و از سال 96 تا کنون 105کیلومتر راه روستایی در شهرستان شیراز احداث یا آسفالت شده است‌.
مهندس تکاور افزود: پروژه اصلاح قوس گردنه کرونی بخش مرکزی شهرستان شیراز در راستای حذف یک نقطه پر حادثه در یک محور پر تردد اجرا می‌گردد.
وی گفت: اعتبار این پروژه 14‌میلیارد ریال است که توسط شرکت اختر بتن سازه فارس اجرا می‌شود و مدت قرارداد آن 6‌ماه است.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس تصریح کرد: این محور بدلیل اینکه بیش از 50‌هزار نفر در منطقه قره‌باغ از این مسیر تردد می‌کنند بسیار پر ترافیک و پر تردد است.
مهندس تکاور خاطر‌نشان ساخت: حجم عملیات خاکی اصلاح قوس گردنه کرونی بیش از 90هزار متر‌مکعب است‌.
وی گفت‌: این پروژه با همکاری و پی‌گیری نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تأمین اعتبار شده و هم اکنون در دست اجرا قرار گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی