[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

زمان برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در فارس اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

زمان برگزاری مرحله شهرستانی چهل‌و‌دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در استان فارس طی روز‌های ۱۸ تا ۲۵خردادماه جاری اعلام شد.
سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس، با اشاره به برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در سال جاری گفت: زمان برگزاری مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در شهرستان‌های فارس روزهای ۱۸ تا ۲۵‌خردادماه جاری انتخاب شده است.
وی با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام در این دوره از مسابقات همچنان تا آخر‌ماه مبارک رمضان ادامه دارد افزود: این مرحله مربوط به رشته‌های آوایی اعم از حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل، دعاخوانی و اذان است.
جلالی اظهار کرد: تاکنون یک‌هزار و‌۱۳۷‌نفر در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات و در رشته‌های آوایی در استان فارس ثبت‌نام کرده‌اند و ممکن است تا پایان ماه مبارک رمضان این تعداد افزایش یابد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس در عین‌حال این نکته را یادآور شد که این‌ آمار مربوط به رشته‌های آوایی است و آمار رشته‌های کتبی که شامل آزمون معارفی بود از این آمار جداست چرا که آزمون معارفی همزمان با آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در مرحله شهرستانی برگزار شد.
وی بیان کرد: مرحله استانی آزمون معارفی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن در استان فارس در تاریخ ۲۰‌تیرماه جاری در شیراز برگزار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی