[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۶
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: حضور دوباره در جمع چهار تیم برتر دنیا دور از دسترس نیست، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان که برای حضور در کلاس دانش‌افزایی مربیگری پیشرفته در نیشابور حاضر شد، خاطرنشان کرد: خراسان رضوی یکی از استان‌هایی است که فوتسال کشور روی آن حساب ویژه ای باز می کند.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، سید محمد ناظم‌الشریعه گفت: فوتسال خراسان رضوی از دیرباز در کشور جایگاه ویژه‌ای داشته و دارد. همیشه در اردوهای تیم ملی فوتسال بزرگسالان، حداقل سه خراسانی به عنوان بازیکن ثابت حاضر بوده اند.
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان که برای حضور در کلاس دانش‌افزایی مربیگری پیشرفته در نیشابور حاضر شد، خاطرنشان کرد: خراسان رضوی یکی از استان‌هایی است که فوتسال کشور روی آن حساب ویژه ای باز می کند.
ناظم‌الشریعه با اشاره به دلیل حضورش در نیشابور گفت: با توجه به پیگیری‌هایی که انجام دادیم و شناختی که به واسطه آن به دست آوردیم، شهرستان نیشابور در بحث زیرساخت‌ها شرایط بسیار خوبی دارد و بسیاری از مراکز استان این امکانات مانند سالن ورزشی بزرگ انقلاب را ندارند.
وی تصریح کرد: متأسفانه در بحث کشف استعدادها و به ثمر رساندن آنها دچار مشکل هستند که بحث آموزش، یکی از نکاتی است که می‌تواند در بهبود شرایط فوتسال استان و نیشابور تأثیرگذار باشد‌. ما هم سعی می‌کنیم با برگزاری کلاس‌های آموزشی، در حد توانمان تأثیر مثبتی بر موفقیت و پیشرفت فوتسال شهرستان بگذاریم.
استعدادهای خراسانی
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان، خراسان رضوی را یکی از مهم‌ترین استان‌های کشور در زمینه فوتسال معرفی و بیان کرد: اکنون تعداد بازیکن‌هایی که از خراسان رضوی در تیم ملی حضور دارند، زیاد است و این ‌نشان دهنده این است که استعدادهای فراوانی در این‌ منطقه وجود دارد‌.
ناظم‌الشریعه اظهار کرد: جام‌های رمضان از گذشته‌های دور در استان برگزار می‌شد و بعد از آن نیز تیم‌های بزرگی مانند تیم‌های مقاومت مشهد، شهرداری، علم‌ و ادب و فرش‌آرا به رقابت می‌پرداختند که این موضوع قدمت فوتسال را در این استان نشان می‌دهد.
وی افزود: اگر بتوانیم مانند باشگاه فرش‌آرا استعدادهای این استان را به خوبی هدایت کنیم، کمک بزرگی به فوتسال می‌شود. در نیشابور نیز شرایط این ‌کار کاملاً فراهم ‌است و امیدواریم در آینده شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.
آمادگی برای جام جهانی
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در ادامه سخنان خود، با اشاره به آخرین وضعیت تیم ‌ملی فوتسال کشورمان می‌گوید: تمام برنامه‌ها و اردوها را مدون کرده‌ایم و در اختیار فدراسیون قرار گرفته است.
ناظم‌الشریعه ادامه داد: ۱۸ تا ۲۲خرداد اولین اردوی تیم ملی تشکیل خواهد شد و بعد از آن‌ مسابقات لیگ برگزار و به تناوب تا جام جهانی ۲۰۲۰ که مهم‌ترین رویداد پیش روی ماست، ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به قرار گرفتن در جمع چهار تیم دنیا می‌افزاید: فقط داشتن استعداد تأثیر‌گذار نیست و اگر برنامه‌هایمان محقق شود، حضور دوباره در جمع چهار تیم برتر دنیا دور از دسترس نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی