[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

بخش‌های جدید بیمارستان پیمانیه جهرم امسال به بهره‌برداری می‌رسد، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با بیان اینکه بخش‌های جدید بیمارستان پیمانیه جهرم امسال به بهره‌برداری می‌رسد گفت: بخش مراقبت‌های ویژه و شیمی‌درمانی این بیمارستان اکنون ۹۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
دکتر محمد رحمانیان روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بخش مراقبت‌های ویژه جدید بیمارستان پیمانیه جهرم با پیشرفت فیزیکی‌۹۵درصد با مشارکت نیک‌اندیش سلامت حاج مصطفی مباشری و با اعتبار ۵۵۰‌میلیون تومان ساخته شده است.
وی اظهار کرد: اکنون این بخش در حال تجهیز است و برای آن بالغ بر ۳‌میلیارد تومان اعتبار از محل طرح تحول نظام سلامت تخصیص داده شده است.
این مقام مسئول ابراز کرد: بخش مراقب‌های ویژه جدید بیمارستان پیمانیه جهرم با استانداردهای بین‌المللی مطابقت دارد و در فضایی با متراژ ۲۵۰متر مربع با کمک نیک‌اندیشان سلامت توسعه یافته است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود: با افتتاح این بخش در تیر ماه سال جاری مجموع تخت‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان پیمانیه جهرم به ۲۶تخت می‌رسد.
مدیر بیمارستان پیمانیه جهرم نیز گفت: بخش شیمی‌درمانی این بیمارستان که با کمک خانواده مرحوم حاج جواد شیرزادی ساخته شده پیشرفت ۹۵‌درصدی دارد و با افتتاح بخش شیمی‌درمانی بیمارستان پیمانیه جهرم، بیماران سرطانی دیگر نیاز به مراجعه به مرکز استان ندارند.
عبدالعظیم جوکار افزود: بخش شیمی‌درمانی بیمارستان پیمانیه جهرم با اعتبار ۲‌میلیارد و ۴۰۰‌میلیون تومان با مشارکت خانواده خیّر عرصه سلامت، مرحوم حاج جواد شیرزادی در سه طبقه احداث شده است.
وی ادامه داد: طبقه اول ساختمان شیمی‌درمانی مربوط به بخش اورژانس و بیماران سرپایی، طبقه دوم مربوط به بخش بستری و اتاق‌های ویژه و طبقه سوم مربوط به دفتر اساتید، گروه درمانی، اتاق مطالعه و سالن کنفرانس است.
ساخت این دوبنا از سال‌۱۳۹۶ در بیمارستان پیمانیه جهرم آغاز شده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی