[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

ادعای آمادگی ‌آمریکایی‌ها برای مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران، حیله‌گرانه است، روزنامه شیراز نوین

 وزیر دفاع با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی به ویژه شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست‌ها از هر حادثه‌ای در منطقه مانند انفجار چند نفت‌کش در بندر فجیره در امارات متحده عربی به دنبال اتهام‌زنی و فضاسازی سیاسی بر علیه کشورمان هستند گفت: نخستین منفعت ناامنی و بی‌ثباتی در منطقه ‌به رژیم صهیونیستی و سپس به آمریکایی‌ها می‌رسد.
به گزارش ایسنا به نقل از وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی ‌در نشست راهبردی وزارت دفاع که با حضور مدیران ارشد برگزار شد با تبریک عید سعید فطر، این عید ‌را عید پاکی، بندگی، آزادی ‌و رهایی از عذاب الهی دانست و اظهار کرد: انسان در این ماه تقرب ویژه‌ای در پیشگاه خداوند متعال احساس می‌کند و با دعا، نیایش و تضرع‌ بیشتر به خدا مأنوس می‌شود و خداوند هم درهای لطف و رحمت واسعه‌اش را بر روی بنده‌گان خود گشوده و مقدمات آمرزش و مغفرت مؤمنان را فراهم می‌سازد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به 14‌خرداد ایام جانسوز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: 30‌سال از رحلت، فراق و وداع تاریخی، باشکوه و بی‌نظیر ملت ایران با ‌امام خمینی (ره) می‌گذرد؛ روزهایی که ‌یادآور ‌حزن و اندوه فقدان بزرگ مرد الهی و مبارزی بود که توانست اسلام را از مهجوریت و انزوا خارج ساخته و روح تازه‌ای به کالبد آن بدمد.
امیر سرتیپ حاتمی ‌با بیان اینکه امام خمینی‌(‌ره‌) با تکیه بر قدرت لایزال الهی طومار ننگین 2500 ساله شاهنشاهی را برای همیشه درهم پیچید تصریح کرد: امام عظیم الشان‌(ره) با نهضت حماسه‌ساز خود در قرن معاصر و پی‌ریزی حکومتی ‌مبتنی بر آموزه‌های قرآن و عترت و معرفی نظام مردم‌سالاری دینی مبتنی بر ولایت فقیه‌،‌ قرن جدید را به عنوان قرن طلوع مجدد خورشید اسلام ناب و شکوفایی تمدن اسلامی و مبداء سقوط جاهلیت مدرن و قدرت‌های فرعونی نوین معرفی کرد.
امیر سرتیپ حاتمی‌ تلاش برای براندازی‌، کودتا، تجزیه، ترور، تهاجم نظامی، جاسوسی‌، نفوذ‌، استحاله و‌... را از مهم‌ترین توطئه‌های نظام استکبار علیه انقلاب اسلامی طی 40 سال گذشته عنوان کرد و گفت: در هر دوره‌ای از حیات پر برکت و نورانی انقلاب اسلامی، دشمنان ایران اسلامی به ویژه آمریکایی‌هایی‌ها متناسب با اقتضائات زمانی برای تضعیف و براندازی جمهوری اسلامی از حوزه‌های امنیتی، نظامی‌، سیاسی‌، فرهنگی و اقتصادی بهره برده ووارد شده‌اند.
وزیر دفاع با طرح این سؤال که اصلی‌ترین علت دشمنی غرب و نظام سلطه با ایران بعد از گذشت 4 دهه از پیروزی انقلاب اسلامی چیست؟ خاطرنشان کرد: مخالفت و دشمنی نظام سلطه با ایران را می‌بایست در نوع نظام سیاسی ایران یعنی«جمهوری اسلامی ایران» و مزیت برتر آن یعنی «نفی سلطه» و «عدم وابستگی» به قدرت‌ها دانست و طرح مسائلی چون پرونده هسته‌ای، حقوق بشر، توان موشکی، حضور منطقه‌ای و امثالهم تنها بهانه‌ای برای دشمنی با ایران بوده وعلت اصلی ‌تمامی ‌دشمنی‌ها و کینه‌توزی‌ها، ‌ارائه مدل جدید حکومت‌ مردم سالاری دینی توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی به جهان بود که ‌موجب بیداری و حیات مجدد اسلام ناب و افول قدرت‌های شرق و غرب شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی