[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۶
  • دوره جدید

خبر مصرف مواد مخدر در دانشگاه آزاد شیراز تکذیب شد، روزنامه شیراز نوین

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس اعلام کرد: انتشار کلیپ مصرف مواد مخدر و نیز خبر دستگیری عوامل توزیع این مواد در دانشگاه آزاد شیراز که در فضای مجازی منتشر شده است، مربوط به دانشجویان این دانشگاه نیست و وقوع چنین اتفاقاتی در این دانشگاه تکذیب می‌شود.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس عنوان کرد: اخیراً انتشار کلیپ و خبری مبنی بر مصرف ماده مخدر به نام «فلاکا» منتسب به این دانشگاه و دستگیری عوامل توزیع و نیز مصرف این مواد توسط دانشجویان، در فضای مجازی منتشر شده است که مربوط به یکی از مدارس کشورهای عربی است.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی فارس اعلام کرد: با جست و جویی ساده در اینترنت می‌توان فیلم کامل را دانلود و آن را با زبان اصلی مشاهده کرد.
این روابط عمومی، هدف از انتشار ویدئو و نیز خبر یادشده را ملتهب کردن جو دانشگاه آزاد اعلام کرد و بیان داشت: این ویدئو و اخبار مشابه پیش از این در اسفندماه‌۹۷ در برنامه‌های متن و حاشیه که به بررسی مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی اختصاص داشت و در فروردین ۹۸ تکذیب شده بود.
به تازگی خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر موسوم به فلاکا به صورت آدامس و با طعم توت فرنگی در شبکه‌های مجازی منتشر شده است که درباره مصرف این مواد در دانشگاه آزاد شیراز هشدار می‌دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی