[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

سرریز سرمایه‌گذاری شیراز به سروستان، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس بر لزوم توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی سروستان‌2 تأکید کرد و گفت: با توجه به وسعت این شهرک صنعتی و نیز فاصله کم با شیراز‌، این شهرک صنعتی به‌عنوان یکی از مهمترین گزینه‌های سرریز سرمایه‌گذاری شهرک صنعتی بزرگ شیراز مطرح است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس احد فتوحی در جلسه رفع موانع تولید در شهرک‌های صنعتی سروستان که با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری و نیز برخی مسئولان شهرستان برگزارشد افزود: با توجه به اینکه شهرک صنعتی بزرگ شیراز در آستانه تکمیل است‌، شهرک صنعتی سروستان 2 از موقعیت ممتازی برای هدایت سرمایه‌گذاران و متقاضیان ایجاد صنایع بزرگ که مایل به سرمایه‌گذاری در همجواری کلان شهر شیراز هستند برخوردار است و در این زمینه این شهرک صنعتی از ظرفیت‌های لازم برخوردار است‌.
فتوحی ادامه داد: شهرک صنعتی شماره‌۲ سروستان، ۷۱۵‌هکتار مساحت دارد و ظرفیت استقرار ۳۵۰‌واحد صنعتی در آن پیش‌بینی شده است. وی با بیان اینکه مهم‌ترین مشکل در توسعه این شهرک تأمین آب است گفت: با توجه به محدودیت منابع آبی در این منطقه، باید به‌دنبال گزینه‌های مختلف برای تأمین آب باشیم که در این زمینه نیاز است دستگاه‌های اجرایی مرتبط اهتمام ویژه داشته باشند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس افزود: درحال حاضر 9قراردادسرمایه‌گذاری با متقاضیان در این شهرک صنعتی منعقد و در قالب این قرارداد12هکتار زمین واگذار شده است.
وی همچنین از بهره‌برداری از یک واحد صنعتی با اشتغال 30نفری در این شهرک صنعتی خبر دادو گفت: مذاکراتی برای استقراربرخی صنایع بزرگ در این شهرک انجام و در سال گذشته نیز یک واحد صنعتی بزرگ با اشتغال بالا قرارداد منعقد کرد که در مرحله ساخت و ساز است. 
فتوحی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های شهرک صنعتی سروستان یک گفت: در این شهرک به مساحت ۴۵‌هکتار34قرارداد منعقد شدهکه از این تعداد23واحد پروانه بهره‌برداری اخذ کرده‌اند.
وی بیان کرد: طرح توسعه شهرک صنعتی سروستان 1نیز در دستورکار قرارگرفته است و امیدواریم با تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط بتوانیم طرح توسعه را نیز محقق کنیم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در این شهرک‌های صنعتی با توجه به مزیت‌های آن، افق روشنی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیزاز متقاضیان سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی