[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس درگذشت قهرمان المپیک جوانان جهان را تسلیت گفت، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در پیامی، ‌درگذشت قهرمان المپیک جوانان جهان را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در پیام حیدرعلی کامیاب کلانتری که به مناسبت درگذشت نوید محمدی، دارنده مدال طلای کاراته المپیک جوانان جهان صادر شده، آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
درگذشت ناباورانه «نوید محمدی»، با اندوه فراوان برای جامعه ورزش کشور به خصوص جامعه ورزش فارس و خانواده بزرگ کاراته همراه شده است.
گرچه «نوید محمدی» در رشته کاراته و مسابقات مختلف یک ستاره بود، اما آنچه بیشتر از او در اذهان به یادگار باقی مانده است، مدال طلای مسابقات المپیک جوانان جهان (آرژانتین) است که تا همیشه بر تارک صفحات تاریخ این رشته در کشورمان می‌درخشد.
فقدان این ورزشکار خوش‌نام و خوش‌اخلاق را به خانواده محترم محمدی، جامعه ورزش، خانواده بزرگ کاراته و دوستداران آن تسلیت عرض می‌کنم و غفران الهی را برای این قهرمان ارزنده و صبر و شکیبایی را برای بازماندگانش از درگاه احدیت خواستارم.
حیدرعلی کامیاب، مدیرکل ورزش و جوانان فارس
گفتنی است این ملی‌پوش کاراته کشورمان که صبح پنجشنبه 16 خرداد در اثر سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کرد، علاوه بر کسب مدال طلای مسابقات المیپک جوانان جهان در سال گذشته، مدال طلای نوجوانان آسیا، مدال نقره جوانان آسیا، مدال طلای کاپ آزاد جهانی رومانی، مدال نقره جوانان جهان و کسب سهمیه المپیک، ۲ مدال طلای مسابقات بین‌المللی کاپ ایران زمین، یک مدال طلا یک نقره و یک برنز مسابقات بین الملی ارومیه را نیز در کارنامه ورزشی خود داشت.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی