[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۸
  • دوره جدید

شایعه استعفای معاون اول رئیس‌جمهوری کذب است، روزنامه شیراز نوین

در پی انتشار برخی شایعات در بعضی رسانه‌ها مبنی بر رقابت میان برخی اعضای کابینه و استعفای معاون اول رئیس‌جمهوری، یک منبع آگاه ضمن رد این شایعات تأکید کرد: هدف خبرسازی‌های دروغین و غیر واقعی و موهوم اخیر به امید ایجاد فضا برای انتخابات آینده، ناامید کردن مردم و حرکت در مسیر خواسته بیگانگان و آب به آسیاب دشمن ریختن است.
به گزارش ایسنا، به گفته این منبع آگاه بر خلاف آنچه در متن گزارش‌های ادعایی منتشر شده درباره نقش‌آفرینی افراد در عزل و نصب‌ها در دولت کذب است.
این منبع آگاه تأکید کرد: درباره انتخاب وزرا و هرگونه تغییرات در کابینه، همانطوری که قبلاً هم توضیح داده شده است صرفاً رئیس‌جمهوری به‌شخصه تصمیم می‌گیرد.
وی ادامه داد: اعضای دولت با صمیمت و منسجم‌تر از هرزمان با مدیریت و تدبیر رئیس‌جمهوری در حال انجام وظایف محوله در جهت حل مشکلات مردم در شرایط تحریمی‌ و تحمیلی فعلی به ویژه در مواجهه فعال و هوشیار با بدخواهی‌های دشمنان هستند.
این منبع آگاه ادامه داد: تصویرسازی‌های غیر واقعی از رقابت‌های خیالی درون دولت به نحوی که گویی جریانات مختلفی در دولت مشغول مبارزه مستمر با یکدیگر هستند و یا کابینه به مثابه یک شرکت سهامی ‌است آنهم در شرایطی که کشور درگیر جنگ اقتصادی تحمیلی از سوی بدخواهان جهانی و منطقه‌ای است و دولت متمرکز به حل مشکلات مردم است اقدامی ‌ناپسند و خلاف مصالح ملی است.
به گفته این منبع آگاه حفظ وحدت ملی و یکپارچگی برای حل مشکلات مردم و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان اصلی‌ترین راهبرد دولت است و تک‌تک اعضای کابینه در شرایط فعلی به چیزی جز حل مشکلات مردم نمی‌اندیشند. وحدت و انسجام مهمترین مؤلفه پیروزی راهبردی دولت و ملت بزرگ ایران است که همواره از سوی رئیس‌جمهوری مورد تأکید قرار گرفته است.
به گفته این منبع آگاه و درصورت استمرار شایعه‌پراکنی، پیگیری‌های حقوقی و قضایی علیه منتشرکنندگان شایعات اخیر از سوی مراجع ذی‌ربط دنبال خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی