[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

آغاز عملیات اجرایی بهسازی باند برگشت محور ارژن - شیراز، روزنامه شیراز نوین

کلنگ آغاز عملیات اجرایی بهسازی باند برگشت محور شیراز- دشت‌ارژن با حضور مهندس تبادار استاندار فارس، دكتر رحیمی ‌معاون عمرانی استاندار، مهندس تكاور مدیركل راه و شهرسازی استان فارس، مهندس سیاهپور مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس، فرماندار شیراز، فرماندار كازرون، بخشدار ارژن و جمعی از مسئولان استانی به زمین زده شد.
علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس با بیان اینکه محور شیراز- دشت‌ارژن بعنوان یک محور شریانی پرتردد و مسیر اتصال به سه استان خوزستان، كهگیلویه و بویراحمد و بوشهر است گفت: عدم رعایت مشخصات فنی در زمان ساخت، نیاز به ارتقای مشخصات فنی این محور را ضروری كرد و این محور از راه اصلی به بزرگراه ارتقا می‌یابد.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس اضافه كرد: پروژه مذکور با طول 12کیلومتر و با اعتبار 12 میلیارد تومان با هدف بهسازی و ارتقا مشخصات فنی به بزرگراهی و ارتقای ایمنی در دستور کار قرار دارد.
 وی افزود: این پروژه با رفع 3 مقطع و 6 نقطه حادثه‌خیز در مدت 12 ماه اجرا و پیش‌بینی می‌شود با اجرای پروژه‌های در حال اجرا در راه‌های مواصلاتی و شریانی این بخش سفر ایمنی را برای كاربران جاده‌ای رقم بزنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی