[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

دشمن سعی دارد امنیت را مخدوش جلوه دهد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده ناجا با بیان اینکه امروز دشمن سعی دارد امنیت و آرامش کشور را مخدوش جلوه دهد گفت: امروز امنیت پایدار و وحدت مثال‌زدنی در ایران اسلامی وجود دارد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، سردار حسین اشتری با آیت‌الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس دیدار کرد.
آیت‌الله دژکام در این دیدار ضمن تشکر از زحمات چندین ساله سردار گودرزی، تأمین امنیت پایدار و تلاش درجهت تحقق اهداف نیروی انتظامی را از ویژگی‌های دوران خدمت سردار گودرزی درفارس دانست. 
وی افزود: تأمین امنیت در استان پهناوری چون فارس طبیعتاً کار بسیار سختی است که سردار گودرزی به خوبی از عهده آن بر آمده است. 
امام جمعه شیراز با بیان اینکه دراین راستا مجموعه دستگاه‌های اجرایی به ویژه اعضای شورای تأمین همکاری‌های لازم را داشته‌اند بیان کرد: این هدف با همدلی و همفکری تمامی ‌مسئولین محقق شده است. 
دژکام خودسازی و جامعه‌پردازی را از پیام‌های مهم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: باید تلاش کنیم در تمامی‌مجموعه‌ها خودسازی را تقویت کنیم و درکنار تقویت خودسازی موضوع جامعه‌پردازی هم با تلاش دنبال شود. 
نماینده ولی‌فقیه در فارس پیگیری درکارها را ازجمله الزامات دستگاه‌های اجرایی دانست و افزود: اگر دستگاه‌های اجرایی و نهادهای نظامی ‌و انتظامی همکاری و پیگیری لازم را در کارها داشته باشند به نتایج خوبی دست پیدا می‌کنیم. 
سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا در این دیدار با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در برخورد با قاچاقچیان، ناهنجاری‌های اجتماعی و رصد فضای مجازی گفت: ناجا در زمینه ارتقای امنیت و اشراف بر فضای مجازی گام‌های مؤثر و خوبی برداشته است.
فرمانده ناجا با بیان اینکه امروز دشمن سعی دارد امنیت و آرامش کشور را مخدوش جلوه دهد افزود: امروز امنیت پایدار و وحدت مثال زدنی در ایران اسلامی وجود دارد که نتیجه رهنمودهای مقام معظم رهبری، برکت خون شهدا، تلاش نیروهای امنیتی و همکاری مردم است. 


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی