[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۶
  • دوره جدید

مدیر کل راه و شهرسازی فارس: تکمیل بزرگراه شیراز- اهواز در حال انجام است، روزنامه شیراز نوین

فیروز تکاور مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: بزرگراه شیراز- اهواز از 3 استان فارس‌، کهکیلویه و بویر احمد و خوزستان می‌گذرد و مسیر آن حدود 500‌کیلومتر است که 210 کیلومتر از این مسیر در استان فارس قرار دارد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس تکاور افزود: بخشی از این مسیر 210‌کیلومتری به‌صورت بزرگراه زیر بار ترافیک قرار دارد و بخشی دیگر در حال احداث است.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس اذعان داشت: مسیر شیراز- دشت ارژن کامل شده و در حال استفاده است و قطعه دشت ارژن- تنگ ابوالحیات با پیشرفت فیزیکی مناسبی در حال ساخت است. مهندس تکاور همچنین گفت: محور ابوالحیات تا قائمیه کامل شده‌، همچنین قائمیه تا خومه‌زار کامل شده و نیز از خومه‌زار تا نور آباد 90‌درصد پیشرفت داشته و این قطعه نیز تا پایان مرداد ماه افتتاح و زیر بار ترافیک خواهد رفت. مدیر کل راه و شهرسازی خاطر‌نشان ساخت: مسیر نورآباد تا پل فهلیان کامل شده و از پل فهلیان تا کوپن نیز عملیات ساخت با 30‌درصد پیشرفت فیزیکی و نیز عملیات اجرایی کوپن تا پل بریم نیز به زودی آغاز خواهد شد. تکاور در پایان اذعان داشت با جدیت تلاش می‌کنیم که در سال‌99 این بزرگراه به‌طور کامل در بخش استان فارس به بهره‌برداری رسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی