[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

سردار اشتری درمراسم معارفه فرمانده انتظامی فارس‌: پلیس در ایجاد امنیت معامله نمی‌کند، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری-گروه خبر
‌فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در ایجاد امنیت با کسی معامله نمی‌کند گفت: امروز امنیت کشور از وضعیت مناسبی برخوردار است و اجازه نمی‌دهیم آرامش مردم مختل شود.
سردار حسین اشتری در مراسم معرفی فرمانده انتظامی استان فارس اظهار داشت: استان فارس جایگاه مهمی‌ در زمینه تصمیمات مهم کشوری دارد و شأن مردم این استان ایجاد امنیتی مثال زدنی است و امنیت در فارس باید الگو باشد. 
وی با بیان اینکه جرائم خشن در برخی از سال‌ها به 35‌فقره نیز می‌رسید ولی امروز به کمتر از 20‌فقره رسیده است گفت: امروز با اقتدار تمام با جرائم خشن برخورد می‌شود زیرا برای ناجا خط قرمز امنیت شهروندان است. 
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به امنیت افتخارآمیز امروز ایران افزود: تحرکات دشمن به‌ویژه آمریکا برای ایجاد ناامنی خنثی می‌شود. 
سردار اشتری ایجاد ناامنی در کشورهای سوریه و عراق را نمونه‌ای از آشوب‌گری‌های آمریکا دانست و بیان کرد: آنان به‌دنبال همین موضوع در ایران بودند که با اراده دستگاه‌های قضایی و امنیتی نقشه‌ها و توطئه‌هایشان خنثی شده و می‌شود. 
وی با اشاره به شهادت امام جمعه کازرون و دستگیری عامل آن در کمتر از چهار ساعت افزود: این موضوع مهمی ‌است که مردم با ناجا همکاری دارند و نیروی انتظامی در ایجاد امنیت با کسی معامله نمی‌کند. 
سردار اشتری آمار کشف جرائم در فارس را رضایت‌مند دانست و گفت: امروز امنیت کشور از وضعیت مناسبی برخوردار است و اجازه نمی‌دهیم آرامش مردم مختل شود. 
فرمانده ناجا با اشاره به مبارزه با کالای قاچاق افزود: برای محقق‌شدن شعار امسال با کالای قاچاق مقابله می‌کنیم و این امر از اولویت‌های مهم کشور است. 
سردار اشتری با اشاره به بحث ترافیکی نیز گفت: نیروی انتظامی برنامه‌ریزی منسجم برای کاهش حوادث دارد و امروز در استان فارس با وجود ارتباط با چند استان با کاهش 30‌درصدی حوادث روبه‌رو بودیم. 
وی با تأکید بر حمایت نمایندگان در بحث‌های بودجه‌ای از ناجا به اعتماد مردم نسبت به نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: تمامی ‌بودجه صرف حقوق پرسنل می‌شود و حمایت از ناجا به‌منزله حمایت از مردم است، امروز اعتماد و اطمینان مردم به نیروی انتظامی ارتقا یافته و در این راستا تلاش می‌شود. 
فرمانده ناجا با اشاره به وجود 16‌استان مرزی که مسئولیتش با نیروی انتظامی است گفت: باید از ظرفیت همه فرماندهان استفاده کنیم. 
در این مراسم سردار رهام حبیبی به مدت سه‌سال به فرماندهی انتظامی فارس و سردار گودرزی به عنوان جانشین فرماندهی مرزبانی منصوب شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی