[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

فارس نیازمند توجه ویژه در زمینه پشتیبانی پلیس است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس از فرمانده نیروی انتظامی درخواست کرد با توجه به گستردگی استان توجه ویژه‌ای به پشتیبانی و تخصیص نیروهای جدید به شهرستان‌ها و پاسگاه‌های تازه تأسیس استان داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، عنایت‌الله رحیمی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی استان فارس اظهار داشت: نیروی انتظامی با نظم‌پذیری و تعامل‌بخشی بین اقشار جامعه توانسته اعتماد خود را در بین مردم افزایش و امنیت کشور را ارتقا دهد که استان فارس نیز از این مهم برخوردار است.
استاندار فارس با اشاره به اینکه برخی از تهدیدات در استان فارس از بین رفته است گفت: موضوع تهدید 7‌آبان از جمله مواردی بود که به‌درستی مدیریت شد و با برنامه‌ریزی درست دیگر این تهدید تکرار نمی‌شود.
رحیمی ‌با تأکید براینکه امنیت پایه و اساس توسعه و رفاه یک کشور است گفت: وجود امنیت متأثر از مؤلفه‌های مختلفی از جمله نظم‌پذیری، قانون‌مداری، تعامل مثبت و حسنه با مردم، تقویت مشارکت مردمی‌ در ایجاد نظم است که در عملکرد فرماندهی نیروی انتظامی مشاهده می‌شود.
وی با اشاره به گستردگی استان فارس افزود: حلقه اتصال چند استان بودن و نزدیکی به استان‌های مرزی، تعدد گروه‌های سیاسی و قومی ‌از جمله مواردی است که در تأمین امنیت مهم است و با درایت نیروی انتظامی سبب ارتقا امنیت و آرامش استان شده است. استاندار فارس همچنین از فرمانده نیروی انتظامی کشور درخواست کرد با توجه به گستردگی استان توجه ویژه‌ای به پشتیبانی و تخصیص نیروهای جدید به شهرستان‌ها و پاسگاه‌های تازه تأسیس استان داشته باشند.
سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده سابق نیروی انتظامی فارس نیز تلاش درجهت حل کردن کردن مشکلات پیش آمده درمرحله انتظامی را از دستاوردهای نیروی انتظامی فارس در چند‌سال اخیر دانست و گفت: با همکاری اعضای شورای تأمین اجازه به وجود آمدن گره‌های امنیتی را در استان ندادیم. 
وی با بیان اینکه استان فارس همواره رتبه‌های برتر کشور را در بخش‌های مختلف قرارگاه تربیت و آموزش و بهبود جایگاه استان از لحاظ کاهش جرائم به خود اختصاص داده است بیان کرد: این مهم جز با تلاش مضاعف هماهنگی و همکاری مجموعه همکاران تحقق پیدا نمی‌کرد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی